Aktualności

Siła przyjaźni - Podsumowanie

Za nami koncert charytatywny "Siła przyjaźni", który współorganizowaliśmy w drugi dzień świąt w Stalowej Woli. Do kameralnego Spółdzielczego Domu Kultury przybyło 200 osób, które doskonale się bawiły, przy okazji wspierając dobrą sprawę. Czas na podsumowanie.

Siła przyjaźni

W naszym obszarze działalności jest także wspieranie ludzi folku znajdujących się w potrzebie, zarówno poprzez organizowanie finansowania jak i zbiórek publicznych, z których środki przekazujemy na pomoc w leczeniu czy innych losowych sytuacjach.

Shantyman znów do wzięcia

Z wielką radością informujemy, iż nasz projekt Magazyn Shantyman, kontynuator wydawanego kiedyś przez nasz zespół Szantymaniaka, nabiera rumieńców. Właśnie ukazał się jego drugi numer.

Trzecia edycja za nami

Kolejna, trzecia edycja Festiwalu Morza "Nad Kanałem" za nami. Sześciu wykonawców, w tym jeden zagraniczny, ponad pięć godzin muzyki, w tym wiele szant i tradycyjnych pieśni morza, i wspaniała zabawa.

Program III Nad Kanałem

Za nami już pierwsze przymiarki do programu III Festiwalu Morza „Nad Kanałem”. Będzie tradycja i będzie współczesność. Po rocznej przerwie wracamy do miejsca startu – Starej Fabryki Drutu.

Szanty24.pl dzień pierwszy

Po dwóch miesiącach intensywnej pracy, zbierania zespołu, przygotowywania nowego panelu do zarządzania treścią, projektowania struktury serwisu, nowego designu - Szanty24.pl znów działa.

Wspólnie zrobimy festiwal

Dobra wiadomość przyszła na początku lipca od naszego partnera, Stowarzyszenia GTW z Gliwic. Samorząd Gliwic wesprze nasz III Festiwal Morza "Nad Kanałem", który wspólnie organizujemy.

Shantymen do wzięcia

Kiedyś wydawany był pod nazwą Magazyn Miłosników Pieśni Morza Szantymaniak. Nazwę musieliśmy zmienić, ale tylko nazwę, cała reszta, no może poza nakładem (większym) będzie bez zmian.

Mamy nową domenę

Naszym pierwszym projektem internetowym, nad którym rozpoczęliśmy pracę już pod szyldem Fundacji Folk24 jest reaktywacja portalu szanty24.pl. Poza domeną zmieni się praktycznie wszystko.

Pierwszy krok za nami

Oto 23.04.2012 nadano nam wpis do KRS i niniejszym nasza Fundacja Folk24 stała się faktem. Jej głównym zadaniem będzie pozyskiwanie środków na promocję szeroko rozumianej muzyki folkowej.
«1, 2, 3 - 9, 10, 11

Nawigacja