Aktualności

Koncert z nagraniem do płyty "live"

Ruszają prace nad wydaniem przez Fundację Folk24 kolejnego winyla. Po zespole Sąsiedzi, także grupa Mizia&Mizia Blues Band planuje wydać swój czarny krążek. Materiał będzie nagrywany podczas koncertu.

Będzie kolejny winyl

Miło nam poinformować, że Fundacja Folk24 zostanie drugi raz wydawcą płyty zespołu Mizia&Mizia Blues Band, i drugi raz w naszej wydawniczej historii będzie to płyta winylowa, do tego podwójna!

Mamy pierwszego singla na CD

Po wydaniu pierwszego w historii wydawniczej działalności fundacji singla w wersji elektronicznej, którego opublikowaliśmy w sieci, przyszedł czas na jego wersję bardziej materialną – na CD.

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska koncert

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami w organizacji imprez, znów  wracają nasze koncerty na rzecz Fundacji Folk24, których bohaterami są Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Zapraszamy do Gliwic.

Wydaliśmy pierwszy singiel

Pierwszy raz w historii muzycznych tytułów Fundacji Folk24 zostaliśmy wydawcą singla. "Heres a Health" zespołu Sąsiedzi został nagrany jako pierwszy na świecie w nowym, rewolucyjnym systemie PONA sound. Świat muzyczny się zmieni.

PONA sound - rewolucja w muzyce

Świat już nie będzie taki sam, gdyż właśnie rodzi się w branży muzycznej nowy, niespotykany dotąd system audio – podnoszący znacząco jakość odtwarzanego dźwięku – PONA sound. Folk24 jako pierwszy w świecie wyda singla nagranego w tym systemie.

Trzeci Folk nad Przemszą za nami

Za nami kolejna, trzecia edycja koncertu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. W tym roku gościliśmy nie lada artystów spod znaku krainy łagodności, piosenki turystycznej i świętowaliśmy zacne jubileusze.

Nasza piąta płyta

Fundacja Folk24 po raz piąty została wydawcą płyty. Tym razem pomogliśmy wrocławskiemu zespołowi Mizia & Mizia Blues Band, który swoją pierwszą w pełni autorską płytą pt. „Dzień na minus, dzień na blues” celebruje swe 20-lecie.

Wydamy bluesa

Miło nam Was poinformować, że będziemy wydawcą płyty z muzyką bluesową, bo blues to przecież też folk. Płyta będzie wyjątkowa, bo na 20-lecie, a i zespół nietuzinkowy, bo to uznana już marka w świecie polskiego bluesa.

Wolna Grupa Bukowina i Marek Andrzejewski

Ruszają przygotowania do trzeciej edycji naszej najnowszej imprezy „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”, którą od dwóch lat przygotowujemy we współpracy z sosnowieckim Klubem im. Jana Kiepury.
«1, 2, 3, 4 - 9, 10, 11»

Nawigacja