Aktualności

Pofolkowaliśmy w Sosnowcu

Po raz drugi nasza Fundacja Folk24 wraz z Klubem im. Jana Kiepury zorganizowała w Sosnowcu koncert „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. To było trudne zadanie w tych czasach, ale mimo to się udało, a koncerty były cudne.

Folk nad Przemszą po raz drugi

Po raz drugi z Klubem im. Kiepury zapraszamy na spotkanie z muzyką folkową, pieśniami bardów w ramach cyklu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. W tym roku wystąpią Grupa na Swoim, Sąsiedzi oraz U Studni.

Mamy pierwszego winyla

Wirusowe zatrzymanie świata trochę opóźniło wydanie przez naszą Fundację pierwszej w historii płyty winylowej, ale na szczęście jej nie zatrzymało całkowicie. Dotarły do nas pierwsze egzemplarze.

Sukces "Shantymana" i "Festiwalowej"

Dzięki współpracy z organizatorami dwóch największych polskich festiwali piosenki żeglarskiej organizowanych pod dachem, „Shanties” oraz „Szanty we Wrocławiu” do miłośników folku trafiły nasze nowe tytuły.

QNT z nami

Nowy rok zaczęliśmy z przytupem i gdyby nie wirus, który nie tylko nam pokrzyżował plany, poszlibyśmy za ciosem, bo pomysłów mamy sporo. Nic to, przeczekamy i jeszcze je zrealizujemy, zwłaszcza z takim Mecenasem, jak firma QNT z Zabrza.

Wydamy pierwszego winyla!

Z wielką radością ogłaszamy nasz nowy projekt wydawniczy. Oto na wiosnę br. zaplanowaliśmy wydanie muzyki na czarnym krążku, czyli najprawdziwszym winylu! Będzie to nasz debiut z tym nośnikiem.

Festiwalowa Gazeta "Szanty we Wrocławiu"

Idąc za ciosem przygotowujemy czwarty numer (drugi w tym roku) Festiwalowej Gazety, której pierwsze dwa numery wydaliśmy dawno temu, bo w 2013 i 2014 r, na Festiwal „Nad Kanałem” . Tym razem nasza gazeta pojawi się nad Odrą.

Festiwalowa Gazeta "Shanties"

Po sześciu latach przerwy znów ukaże się Festiwalowa Gazeta, której dwa numery wydaliśmy na Festiwal „Nad Kanałem” w 2013 i 2014 r. Tym razem gazeta pojedzie do Krakowa.

Reaktywujemy Magazyn SHANTYMAN

Po niemal siedmiu latach przerwy znów ukaże się nasz Magazyn „Shantyman”. W nieco zmienionym formacie, objętości, pod zmodyfikowanym tytułem i ze specjalną festiwalową wkładką.

10 lat portalu Folk24

Właśnie mija dziesięć lat, odkąd pojawił się w internecie portal Folk24.pl. Jest co świętować. Dziesięć lat na rynku, tysiące artykułów, dziesiątki tysięcy zdjęć, kilkudziesięciu autorów, w tym dziennikarskie znamienitości.
«1, 2, 3, 4 - 8, 9, 10»

Nawigacja