Aktualności

Wydamy kolejnego singla

To będzie drugi singiel w naszej historii działalności wydawniczej. I drugi raz wydamy go z zespołem Sąsiedzi z Gliwic i znów będzie to utwór wyjątkowy, co potwierdza nagroda jury krakowskiego festiwalu Shanties.

Andrzej i Dominika dla Fundacji Folk24

Po roku znów  wracają do Gliwic i znów zaśpiewają i zagrają na rzecz Fundacji Folk24 – Andrzej Korycki i Dominika Żukowska i to w doskonale nagłośnionej sali, co mieli okazję sprawdzić goście koncertu w 2022 r.

Czwarty raz Folk nad Przemszą - Pieśni wędrowców

Czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Folk24 i Klub im. Jana Kiepury koncertu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców” zbliża się wielkimi krokami. W tym roku gościć będziemy kolejną gwiazdę.

Koncert z nagraniem do płyty "live"

Ruszają prace nad wydaniem przez Fundację Folk24 kolejnego winyla. Po zespole Sąsiedzi, także grupa Mizia&Mizia Blues Band planuje wydać swój czarny krążek. Materiał będzie nagrywany podczas koncertu.

Będzie kolejny winyl

Miło nam poinformować, że Fundacja Folk24 zostanie drugi raz wydawcą płyty zespołu Mizia&Mizia Blues Band, i drugi raz w naszej wydawniczej historii będzie to płyta winylowa, do tego podwójna!

Mamy pierwszego singla na CD

Po wydaniu pierwszego w historii wydawniczej działalności fundacji singla w wersji elektronicznej, którego opublikowaliśmy w sieci, przyszedł czas na jego wersję bardziej materialną – na CD.

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska koncert

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami w organizacji imprez, znów  wracają nasze koncerty na rzecz Fundacji Folk24, których bohaterami są Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Zapraszamy do Gliwic.

Wydaliśmy pierwszy singiel

Pierwszy raz w historii muzycznych tytułów Fundacji Folk24 zostaliśmy wydawcą singla. "Heres a Health" zespołu Sąsiedzi został nagrany jako pierwszy na świecie w nowym, rewolucyjnym systemie PONA sound. Świat muzyczny się zmieni.

PONA sound - rewolucja w muzyce

Świat już nie będzie taki sam, gdyż właśnie rodzi się w branży muzycznej nowy, niespotykany dotąd system audio – podnoszący znacząco jakość odtwarzanego dźwięku – PONA sound. Folk24 jako pierwszy w świecie wyda singla nagranego w tym systemie.

Trzeci Folk nad Przemszą za nami

Za nami kolejna, trzecia edycja koncertu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. W tym roku gościliśmy nie lada artystów spod znaku krainy łagodności, piosenki turystycznej i świętowaliśmy zacne jubileusze.
«1, 2, 3, 4 - 10, 11, 12»

Nawigacja