Aktualności

Nasze koncerty na Dniach Odry

Jako Fundacja staramy się też wspierać wykonawców folkowych nie tylko promując ich w mediach, które wydajemy, ale także organizując im koncerty. W lipcu zorganizowaliśmy dla UM Szczecina koncerty "naszych" podczas Dni Odry.

Magazyn (jak) nowy!

Oto możemy się pochwalić szóstym, w krótkiej w historii naszego tytułu, numerem Magazynu FOLK24. Na 52 kolorowych stronach znów można poczytać wywiady, felietony, recenzje płytowe, relacje.

Będzie nowy Magazyn

Po rocznej przerwie, znów przygotowujemy kolejne wydanie Magazynu FOLK24. Choć wizualnie niewiele się zmieni, przybędzie kilka stron, to będzie to jednak już całkowicie inny Magazyn.

Wspólnie z Usłyszeć Taniec

Spektakl taneczno muzyczny "Usłyszeć Taniec" to pomysł najlepszego polskiego tancerza tańca irlandzkiego Mateusza Wójcika, na połączenie w jednym projekcie kilku rodzajów stepowania i prezentacja ich do muzyki na żywo.

Wieczory Folkowe w Operze

Cykl koncertów "Wieczory Folkowe" narodził się w Bytomiu, w 2004 roku. Pierwsze 9 edycji, i jedna specjalna, odbyło się w MDK nr 1, później były kolejno Agora Bytom (3 koncerty) i klub Museum Music Republic (2 koncerty).

Co się udało w 2015 r.

Za nami kolejny, pełen różnych wydarzeń rok. Cieszymy się, że dzięki Wam udało się znów zrealizować kilka ciekawych projektów. Dziękujemy naszym partnerom, sponsorom, mecenasom i tym wszystkim, którzy byli z nami przez dwanaście miesięcy roku 2015.

Ponad 18.000 dla Qni

Podczas koncertu "Bytom dla Qni", który współorganizowaliśmy w drugą sobotę września w naszym mieście w Bytomiu udało się zebrać ogromną kwotę dla Andrzeja Grzeli. To wielki sukces organizatorów i fanów muzyki morza, piosenki żeglarskiej i folku. Dziękujemy Wam w imieniu Andrzeja i organizatorów.

Bytom dla QNI

Znów angażujemy się w pomoc. Tym razem pomagamy w organizacji koncertu charytatywnego na rzecz leczenia Andrzeja "Qni" Grzeli, lidera zespołu piosenki żeglarskiej w Polsce - Ryczących Dwudziestek.

Magazyn nr 5

Kolejny Magazyn FOLK24 stał się faktem. na 36 stronach znów ciekawe reportaże, relacje, wywiady i recenzje. Nowi i starzy autorzy, dużo kolorowych zdjęć i nowi partnerzy wspierający.

Szanty.pl u nas

Jednym z głównych celów działalności Fundacji jest promocja muzyki etno-folkowej poprzez kreowanie mediów, zwłaszcza elektronicznych. Właśnie przejęliśmy kolejną domenę, która pozwoli nam na rozszerzenie oferty dla szantyfanów.
«1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9»

Nawigacja