Aktualności

Weekend z "Dolarem" czyli premiera CD

"W kieszeni dolar" to trzecia studyjna płyta gliwickiej formacji Sąsiedzi, a czwarta wydana przez Fundację Folk24 w całej historii naszej działalności. Płyta Sąsiadów to 15 utworów tematycznie związanych z morzem, ale nie tylko.

Koncert na św. Patryka z Klubem Kiepury

Po raz kolejny wraz z Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu będziemy wspólnie organizować koncert folkowy. Nie byle jaki, bo z okazji premiery płyty wydanej przez Fundaję oraz z gośćmi wprost z francuskiej Bretanii, a wszystko w klimatach... celtyckich.

Premiera CD Sąsiadów

Koncertami w Krakowie i Sosnowcu zespół folkowy Sąsiedzi będzie promował swoją najnowszą płytę, której wydawcą jest Fundacja Folk24. Współorganizujemy te koncerty.

Andrzej znów z Dominiką

Tradycją już stało się, że wiosną dziękujemy naszym sponsorom i wolontariuszom specjalnym koncertem za minioną edycję Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem" oraz zapraszamy na kolejną.

Wydamy czwartą płytę

Na początku marca ukaże się czwarta w naszej historii jako wydawcy płyta CD - gliwickiego zespołu Sąsiedzi.

Darowizny otrzymane w 2017 roku

Bez wsparcia zewnętrznego, mecenasów, sponsorów oraz darowizn od osób prywatnych wiele projektów nie ruszyłoby z miejsca. W minionym roku również chojnie nas obdarowaliście - za co z góry dziękujemy i polecamy się również w 2018 r.

Projekty w 2017 roku

Za nami kolejny rok, w którym udało nam się zrealizować kilka projektów, zarówno eventowych jak i medialnych, którymi chcemy się poniżej pochwalić.

"Nad Kanałem" po raz siódmy

Wyjątkowo w listopadzie zapraszamy na siódmą edycję naszego Międzynarodowego Festiwalu Morza „Nad Kanałem”. W tym roku jeden koncert, ale z wyjątkowymi gośćmi.

Przed Nad Kanałem po francusku

W tym roku wyjątkowo Festiwal Morza "Nad Kanałem" odbędzie się w listopadzie, dlatego w październiku, wraz z zespołem Sąsiedzi i Młodzieżowym Domem Kultury w Gliwicach organizujemy koncert przedNadkanałowy.

Znów szanty w Sosnowcu

Po raz drugi wraz z Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu organizujemy koncert dwóch niezwykłych zespołów polskiej sceny folku morskiego. Rok temu biletów zabrakło, jak będzie tym razem?
«1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - 10, 11, 12»

Nawigacja