Jak nas wspierać

Finansowo

Jak każda fundacja celowa nie możemy działać bez wsparcia finansowego fundatorów, sponsorów, mecenasów czy przyjaciół. Dlatego jeśli podobają się Państwu nasze projekty i uważacie, że należy je kontynuować i rozwijać prosimy o wsparcie dowolną kwotą, w dowolnym momencie na konto:

ING Bank Śląski: 37 1050 1230 1000 0090 3164 0320

w temacie przelewu wpisując: „Darowizna na działalność statutową”.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć konkretny projekt, prosimy o zaznaczenie tego w temacie przelewu, wpisując jego nazwę (np. Darowizna na działalność statutową: „Nazwa projektu”).

Ale każda inna pomoc również się liczy. Można nas wspierać także:

Czynem

Choć pieniądze są niewątpliwie bardzo istotne w każdych działaniach, na nic one, gdy nie znajdą się ludzie, którzy potrafią je mądrze zagospodarować. Bez wolontariuszy, pozytywnych działaczy, odbiorców finalnych żaden projekt nie ma sensu. Zachęcamy Was do współpracy.

Każde ręce chętne do pomocy są na wagę złota, każda obecność, uczestnictwo motywują dodatkowo, a zadań sporo. 

All hands on deck!

Słowem

Można nas także wspierać dobrym słowem – zarówno kierowanym do nas, jak i na zewnątrz, polecając nasze projekty, promując naszą działalność, zachęcając innych do wspierania naszych działań. Także pisząc i mówiąc o nas w mediach lub nakłaniając innych, by poświęcili nam chwilę. Taka pomoc bywa nieoceniona.

Jedno słowo we właściwym momencie potrafi czynić cuda.

Myślą

Jeśli macie jakiś pomysł, chcielibyście zrealizować projekt folkowy, ale nie wiecie jak, nie macie możliwości jego sfinansowania. Zapraszamy. Razem zastanowimy się jak Wasze folkowe marzenia, pomysły wprowadzić w życie.

Co dwie głowy, to nie jedna!

Darem

Jak wszyscy lubimy prezenty, ale jeśli dodatkowo te prezenty (sprzęt, materiały, usługi, rady, itp.) mogą pomóc w realizacji projektów, to takie prezenty przyjmiemy z podwójną radością.

Drobiazgi mają znaczenie

 

 

Nawigacja