Jak nas wspierać

Finansowo

Jak każda Fundacja celowa nie możemy działać bez wsparcia finansowego fundatorów, sponsorów, mecenasów czy przyjaciół. Dlatego jeśli identyfikują się Państwo z naszymi celami, jest Wam z nami po drodze, podobają się Państwu nasze projekty i uważacie, że należy je kontynuować i rozwijać prosimy o przekazanie dowolnej kwoty, w dowolnym momencie na konto:

ING Bank Śląski: 37 1050 1230 1000 0090 3164 0320

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć konkretny projekt, prosimy o zaznaczenie tego w temacie przelewu, wpisujac jego nazwę (np. Festiwal "Nad Kanałem").

Ale każda inna pomoc również się liczy. Można nas wspierać także:

Czynem

Choć pieniądze są niewątpliwie bardzo istotne w każdych działaniach, na nic one, gdy nie znajdą się ludzie, którzy potrafią je mądrze zagospodarować. Bez wolontariuszy, pozytywnych działaczy, odbiorców finalnych żaden projekt nie ma sensu. Zachęcamy Państwa do współpracy z nami, każde ręce chętne do pracy są na wagę złota, każda obecność, uczestnictwo motywują dodatkowo, a zadań sporo.

Słowem

Można nas także wspierać dobrym słowem - zarówno kierowanym do nas, jak i na zewnątrz, polecając nasze projekty, promując naszą działalność, zachęcając innych do wspierania naszych działań. Także pisząc i mówiąc o nas w mediach lub nakłaniając innych by poświęcili nam chwilę. Taka pomoc bywa nieoceniona. Jedno słowo we właściwym momencie potrafi czasem czynić cuda.

Myślą

Jeśli macie Państwo jakiś pomysł, chcielibyście zrealizować jakiś projekt folkowy, ale nie wiecie jak, nie macie możliwości jego sfinansowania. Zapraszamy. Razem zastanowimy się jak Państwa folkowe marzenia, idee wprowadzić w życie.

Prezentem

Jak wszyscy lubimy prezenty, ale jeśli dodatkowo te prezenty (sprzęt, materiały, usługi, rady, itp.) mogą jeszcze pomóc w realizacji projektów, to takie prezenty przyjmiemy z podwójną radością.

Nawigacja