A. Korycki i D. Żukowska w Gorzowie

13 lipca 2018

Wraz z INNEKO sp. z o. o. z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Gorzowskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim zapraszamy na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej „Na pożegnanie lata”.

Po raz kolejny będziemy mieli okazję spotkać się z tym przesympatycznymi Dominiką i Andrzejem, ale tym razem nie na Śląsku, a w lubuskiem. 

Niesamowita ekspresja tego duetu, rzadko spotykany dar przekazu emocji, wspaniała interakcja z publicznością sprawiły, że ich koncerty rzadko kończą się na jednym bisie. Swoimi występami porywają wszystkich od Helu po Zakopane i od Białegostoku po Jelenią Górę i... Gorzów mamy nadzieję. Na letniej scenie Teatru im. J. Osterwy czeka nas wielkie święto piosenki, nie tylko tej żeglarskiej, którą Andrzej tworzy od wielu lat, ale także folkowych ballad znanych rosyjskich bardów, takich jak Bułat Okudżawa, Włodzimierz Wysocki czy Żanna Biczewska czy jego własnych, autorskich kompozycji.

Miłośników poezji, nastroju, duchowości, ale i zabawy, radosnego śpiewania, odczuwania i wspólnoty nie może na tym koncercie zabraknąć.

ANDRZEJ KORYCKI & DOMINIKA ŻUKOWSKA "Na zakończenie lata"

  • Miejsce:  Scena Letnia, Teatr im. J. Osterwy (ul. Teatralna 9, Gorzów Wlkp.)
  • Data: 
23.08.2018 (czwartek)
  • Godzina: 19:00
  • Wstęp: 30 zł
  • Bilety dostępne w:

w INFO KIOSK Galeria ASKANA (od 20 lipca do 21 sierpnia)

w kasie Teatru (od 20 sierpnia)

mailowo: fundacja@folk24.org

 

Organizator: INNEKO sp. z o. o. Gorzów Wlkp.
Partnerami koncertu są Fundacja Folk24 oraz Gorzowski Okręgowy Związek Żeglarski
Patroni medialni: Folk24.pl, Szanty24.pl

Koordynator: Kamil Piotrowski | tel. 516 067 476

powrót do listy aktualności

Nawigacja