Partnerzy

SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza

Smoltech Technika Zgrzewalnicza
SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, zautomatyzowanych stanowisk do zgrzewania oporowego metali dla firm przemysłowych z Polski i ze świata, w tym producentów podzespołów motoryzacyjnych, paneli ogrodzeniowych i innych producentów zgrzewanych elementów metalowych.

Miejski Klub im. Jana Kiepury

Logo Klubu Kiepury
To prężna instytucja kultury miasta Sosnowiec działająca już od niemal 40 lat. Realizuje zadania z zakresu organizacji wydarzeń, koncertów, festiwali, ale także zajęć w ramach rozwijania pasji  mieszkańców miasta oraz promocji grodu nad Przemszą.

QNT Systemy Informatyczne sp. z o. o.

logo QNT Systemy Informatyczne
QNT Systemy Informatyczne od 1988 roku tworzy i wdraża zintegrowane systemy informatyczne w przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, oświacie i sądownictwie. Posiada certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play” i „Solidna Firma”.

Maytur - Szkoła Narciarsko-Żeglarska

Maytur
Ich dewizą było i jest „być lepszym od najlepszych…”. I konsekwentnie od niemal trzydziestu lat to realizują na niwie narciarsko-żeglarskiej. Obozy, szkolenia, kolonie, rejsy, konferencje, eventy, imprezy integracyjne, ale też i kulturalne, to ich pole działania.

Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów

Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów
Jedna z prężniejszych instytucji na Śląsku, organizująca wydarzenia kulturalne, projekty edukacyjne, akcje społeczne i pormująca muzykę wielu nurtów, wśród nich bardzo znaczącymi są folk, etno czy muzyka świata.

Fundusz Wsparcia Kultury

Fundusz Wsparcia Kultury

Fundusz Wsparcia Kultury to pomoc finansowa ze strony polskiego rządu kierowana do sektora kultury, w tym samorządowych instytucji artystycznych, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców prowadzący działalność kulturalną w dziedzinie teatru, muzyki i tańca.

INVINI sp. z o. o.

INVINI
Agencja INVINI powstała w styczniu 2012 roku, a adresatem jej działalności, w tym świadczonych usług jest branża informatyczna, reklamowo-wydawnicza, muzyczna oraz eventowa.

Stowarzyszenie GTW

Stowarzyszenie GTW
Stowarzyszenie GTW powstało w 2004 roku z inicjatywy Dariusza Opoki, Agnieszki Musiał i Krzysztofa Polewki z 19 Gliwickiej Drużyny Harcerskiej i liderów Nieformalnej Grupy "Sportiva".

Magazyn Sportów Wodnych ŻAGLE

Magazyn sportów wodnych Żagle
Magazyn Sportów Wodnych Żagle to jeden z tytułów wydawnictwa ZPR Media (dawniej Murator S. A.). Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku. Ukazuje się jako miesięcznik.

Urząd Miasta Gliwice

Urząd Miasta Gliwice
Samorząd lokalny to ważna jednostka w kreowaniu nie tylko życia publicznego, politycznego ale także kulturalnego regionów. Realizuje to porzez swoje jednostki, jak m.in. Wydział Kultury lub Wydział Promocji.

TwojeZagle.pl

Twoje Żagle Sp. z o.o. dzięki wieloletniemu doświadczeniu żeglarskiemu oferuje możliwość spędzenia niezapomnianych i bezpiecznych wakacji na wodzie, a dzięki wykwalifikowanym pracownikom także profesjonalne szkolenia żeglarskie.

Nawigacja