Partnerzy

Agencja INVINI

INVINI
INVINI sp. z o. o. powstała w styczniu 2012 roku, a adresatem jej działalności, w tym świadczonych usług jest branża informatyczna, reklamowo-wydawnicza, muzyczna oraz eventowa.

Stowarzyszenie GTW

Stowarzyszenie GTW
Stowarzyszenie GTW powstało w 2004 roku z inicjatywy Dariusza Opoki, Agnieszki Musiał i Krzysztofa Polewki z 19 Gliwickiej Drużyny Harcerskiej i liderów Nieformalnej Grupy "Sportiva".

QNT Systemy Informatyczne sp. z o. o.

QNT Systemy informatyczne
QNT Systemy Informatyczne od 1988 roku tworzy i wdraża zintegrowane systemy informatyczne w przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, oświacie i sądownictwie. Posiada certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play” i „Solidna Firma”.

Magazyn Sportów Wodnych ŻAGLE

Magazyn sportów wodnych Żagle
Magazyn Sportów Wodnych Żagle to jeden z tytułów wydawnictwa ZPR Media (dawniej Murator S. A.). Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku. Ukazuje się jako miesięcznik.

Urząd Miasta Gliwice

Urząd Miasta Gliwice
Samorząd lokalny to ważna jednostka w kreowaniu nie tylko życia publicznego, politycznego ale także kulturalnego regionów. Realizuje to porzez swoje jednostki, jak m.in. Wydział Kultury.

TwojeZagle.pl

Twoje Żagle Sp. z o.o. dzięki wieloletniemu doświadczeniu żeglarskiemu oferuje możliwość spędzenia niezapomnianych i bezpiecznych wakacji na wodzie, a dzięki wykwalifikowanym pracownikom także profesjonalne szkolenia żeglarskie.

Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów

Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów
Jedna z prężniejszych instytucji na Śląsku, organizująca wydarzenia kulturalne, projekty edukacyjne, akcje społeczne i pormująca muzykę wielu nurtów, wśród nich bardzo znaczącymi są folk, etno czy muzyka świata.

Nawigacja