Projekty

Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem"

Festiwal Morza "Nad Kanałem"
To cykliczna impreza, która ma na celu przede wszystkim promowanie kultury marynistycznej, czyli tradycyjnych pieśni morza (w tym szant), piosenki żeglarskiej oraz integrację śląskiego środowiska wodniackiego.

Portal Folk24.pl

Folk24.pl
Portal powstał z potrzeby wypełnienia luki na rynku medialnym, braku mediów opisujących muzykę folkową i tradycyjną oraz jako platforma integracji środowiska wokół promocji folku.

Portal Szanty24.pl

Szanty24.pl
To najmłodszy z naszych internetowych projektów medialnych. Zadaniem serwisu jest promocja polskiej sceny folku morskiego i współczesnej piosenki żeglarskiej oraz prezentacja dokonań ruchu światowego.

Wieczory Folkowe

Wieczory Folkowe
Cykl koncertów, które Kamil wymyślił i organizował w Bytomiu jeszcze w latach 2004-2005. Początkowo były to koncerty tylko folku morskiego, obecnie program rozszerzyliśmy do muzyki folkowej w ogóle.

Magazyn FOLK24

Magazyn FOLK24

To jeden z naszych priorytetowych projektów. Pierwszy w Polsce Magazyn o takiej formule, i na tak wysokim poziomie edytorskim, poświęcony etno, folkowi i muzyce świata. Nasze marzenie od początku działalności, bo nie było dotąd takiego tytułu na rynku.

Fspieram24.org

znak graficzny projektu
Nowatorski w zakresie pomysłu i realizacji, autorski pomysł na pozyskanie środków na działalność naszej Fundacji oraz promocję samej Fundacji i partnerów tego projektu.

Nawigacja