Aktualności

Za nami 5 Folk nad Przemszą

Po raz piąty w Sosnowcu zorganizowaliśmy nasz autorski koncert z cyklu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. Trzy zespoły, trzy godziny śpiewania i grania i ponad 400 widzów. Było fantastycznie!

Premiera drugiego winyla za nami

Za nami świetny koncert zespołu Mizia & Mizia Blues Band, który współorganizowaliśmy z Centrum Kultury Agora we Wrocławiu w minioną sobotę. Pierwszy tak duży we Wrocławiu.

Folk nad Przemszą piąty raz

Wspólnie z Miejskim Klubem im. Jana Kiepury oraz zespołem Sąsiedzi zapraszamy już po raz piąty do Sosnowca, do gościnnej sali „Muza” na  koncert pt. „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”.

Koncert z Bajki - premiera podwójnego winyla

Podczas obchodów Polskiego Dnia Bluesa będzie miała miejsce premiera drugiej w wydawniczej historii naszej fundacji, płyty winylowej. Płyty wyjątkowej, bo nie dość że koncertowej, to jeszcze podwójnej.

Fundacji Folk24 drugi singiel w historii

Dziś w sieci miała miejsce premiera studyjnej wersji nowego singla śląskiej formacji Sąsiedzi, której jesteśmy wydawcą od 2018 roku, a wydaliśmy wspólnie płytę „W kieszeni dolar – na CD i na winylu! oraz singla.

Razem z C. K. Agora

Szukając miejsca we Wrocławiu do zorganizowania koncertu celebrującego wydanie drugiego winyla w naszej historii wydawniczej, trafiliśmy na osiedle Osobowice, do Centrum Kultury Agora. Jest ciekawie.

Koncert z Bajki już prawie gotów

Dziś do tłoczni trafił materiał z koncertu live zespołu Mizia & Mizia Blues Band, który znajdzie się na podwójnym winylowym albumie, a który będzie nosił tytuł „Koncert z Bajki”. Odliczamy czas do premiery.

Wydamy kolejnego singla

To będzie drugi singiel w naszej historii działalności wydawniczej. I drugi raz wydamy go z zespołem Sąsiedzi z Gliwic i znów będzie to utwór wyjątkowy, co potwierdza nagroda jury krakowskiego festiwalu Shanties.

Andrzej i Dominika dla Fundacji Folk24

Po roku znów  wracają do Gliwic i znów zaśpiewają i zagrają na rzecz Fundacji Folk24 – Andrzej Korycki i Dominika Żukowska i to w doskonale nagłośnionej sali, co mieli okazję sprawdzić goście koncertu w 2022 r.

Czwarty raz Folk nad Przemszą - Pieśni wędrowców

Czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Folk24 i Klub im. Jana Kiepury koncertu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców” zbliża się wielkimi krokami. W tym roku gościć będziemy kolejną gwiazdę.
1, 2, 3 - 9, 10, 11»

Nawigacja