Aktualności

Koncertowy winyl dla Nalepy i Kubasińskiej

Idziemy za ciosem i znów razem z wrocławskim zespołem Mizia&Mizia Blues Band wydamy podwójny, koncertowy winyl. Tym razem muzycy zmierzą się z utworami legendarnych Breakout.

Nasi Sąsiedzi z Grand Prix Shanties

Wielka radość w obozie Sąsiadów po werdykcie Jury tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej SHANTIES w Krakowie, które postanowiło nagrodzić ich główną nagrodą czyli Grand Prix!

Za nami 5 Folk nad Przemszą

Po raz piąty w Sosnowcu zorganizowaliśmy nasz autorski koncert z cyklu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. Trzy zespoły, trzy godziny śpiewania i grania i ponad 400 widzów. Było fantastycznie!

Premiera drugiego winyla za nami

Za nami świetny koncert zespołu Mizia & Mizia Blues Band, który współorganizowaliśmy z Centrum Kultury Agora we Wrocławiu w minioną sobotę. Pierwszy tak duży we Wrocławiu.

Folk nad Przemszą piąty raz

Wspólnie z Miejskim Klubem im. Jana Kiepury oraz zespołem Sąsiedzi zapraszamy już po raz piąty do Sosnowca, do gościnnej sali „Muza” na  koncert pt. „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”.

Koncert z Bajki - premiera podwójnego winyla

Podczas obchodów Polskiego Dnia Bluesa będzie miała miejsce premiera drugiej w wydawniczej historii naszej fundacji, płyty winylowej. Płyty wyjątkowej, bo nie dość że koncertowej, to jeszcze podwójnej.

Fundacji Folk24 drugi singiel w historii

Dziś w sieci miała miejsce premiera studyjnej wersji nowego singla śląskiej formacji Sąsiedzi, której jesteśmy wydawcą od 2018 roku, a wydaliśmy wspólnie płytę „W kieszeni dolar – na CD i na winylu! oraz singla.

Razem z C. K. Agora

Szukając miejsca we Wrocławiu do zorganizowania koncertu celebrującego wydanie drugiego winyla w naszej historii wydawniczej, trafiliśmy na osiedle Osobowice, do Centrum Kultury Agora. Jest ciekawie.

Współorganizujemy Szanty nad Pogorią

Wraz ze Stowarzyszeniem „Na spotkanie” przygotujemy nową imprezę w Dąbrowie Górniczej, która odbędzie się nad jeziorem Pogoria III, w ostatni weekend sierpnia. Mowa o „Szantach nad Pogorią”.

Koncert z Bajki już prawie gotów

Dziś do tłoczni trafił materiał z koncertu live zespołu Mizia & Mizia Blues Band, który znajdzie się na podwójnym winylowym albumie, a który będzie nosił tytuł „Koncert z Bajki”. Odliczamy czas do premiery.
1, 2, 3 - 10, 11, 12»

Nawigacja