Aktualności

W maju kolejny Magazyn

Trwają końcowe prace nad wydaniem kolejnego Magazynu FOLK24. Numer 9 w historii ukaże się po sporej przerwie, ale cieszymy się, że znów znaleźli się dzielni sponsorzy, dzięki którym uda się sfinansować wydanie.

Przed Nad Kanałem za nami

W miniony piątek odbył się kolejny z cyklu koncertów zatytułowanych "przed Nad Kanałem", który od pięciu lat organizujemy na rzecz promocji Festiwalu Morza "Nad Kanałem". I znów był komplet śpiewającej publiczności.

Premiera CD Sąsiadów

Koncertami w Krakowie i Sosnowcu zespół folkowy Sąsiedzi będzie promował swoją najnowszą płytę, której wydawcą jest Fundacja Folk24. Współorganizujemy te koncerty.

Andrzej znów z Dominiką

Tradycją już stało się, że wiosną dziękujemy naszym sponsorom i wolontariuszom specjalnym koncertem za minioną edycję Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem" oraz zapraszamy na kolejną.

Wydamy czwartą płytę

Na początku marca ukaże się czwarta w naszej historii jako wydawcy płyta CD - gliwickiego zespołu Sąsiedzi.

Darowizny otrzymane w 2017 roku

Bez wsparcia zewnętrznego, mecenasów, sponsorów oraz darowizn od osób prywatnych wiele projektów nie ruszyłoby z miejsca. W minionym roku również chojnie nas obdarowaliście - za co z góry dziękujemy i polecamy się również w 2018 r.

Projekty w 2017 roku

Za nami kolejny rok, w którym udało nam się zrealizować kilka projektów, zarówno eventowych jak i medialnych, którymi chcemy się poniżej pochwalić.

"Nad Kanałem" po raz siódmy

Wyjątkowo w listopadzie zapraszamy na siódmą edycję naszego Międzynarodowego Festiwalu Morza „Nad Kanałem”. W tym roku jeden koncert, ale z wyjątkowymi gośćmi.

Przed Nad Kanałem po francusku

W tym roku wyjątkowo Festiwal Morza "Nad Kanałem" odbędzie się w listopadzie, dlatego w październiku, wraz z zespołem Sąsiedzi i Młodzieżowym Domem Kultury w Gliwicach organizujemy koncert przedNadkanałowy.

Znów szanty w Sosnowcu

Po raz drugi wraz z Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu organizujemy koncert dwóch niezwykłych zespołów polskiej sceny folku morskiego. Rok temu biletów zabrakło, jak będzie tym razem?
1, 2, 3, 4, 5, 6»

Nawigacja