Premiera drugiego winyla za nami

18 września 2023
Za nami świetny koncert zespołu Mizia & Mizia Blues Band, który współorganizowaliśmy z Centrum Kultury Agora we Wrocławiu w minioną sobotę. Pierwszy tak duży we Wrocławiu.


Koncert, który mieliśmy okazję zorganizować w podczas Polskiego Dnia Bluesa by uświetnić premierę podwójnego koncertowego winyla, który wydaliśmy wraz z zespołem Mizia & Mizia Blues Band
to była muzyczna uczta, która trwała prawie trzy godziny. Tak jak to bywa na koncertach Mizia & Mizia Blue Band nie zabrakło również gości. Oczywiście śpiewająco wsparła zespół Luba Moc w kilku piosenkach, a przez cały koncert – w tym kilka wspaniałych solowych popisów – podziwialiśmy też na klawiszach Andrzeja Waśniewskiego. Podwójny koncertowy album winylowy pt. „Koncert z Bajki”, drugi w naszej wydawniczej przygodzie stał się faktem. Można go nabyć na koncertach zespołu, pisząc do nas na fundacja @ folk24.org.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, dziękujemy wszystkim obecnym na premierowym koncercie, a Was zachęcamy do zakupu i odsłuchania tej wyjątkowej płyty. Zapraszamy też na koncerty Mizia & Mizia Blues Band i do odwiedzin CK Agora, bo to bardzo przyjazne muzyce miejsce.

powrót do listy aktualności

Nawigacja