Aktualności

Magazyn po raz drugi

Udało się. Drugi numer Magazynu FOLK24 stał się faktem. Od końca maja fani muzyki etnicznej, folkowej, muzyki świata, korzennej, country, szant, pieśni autorskich mają znów co czytać.

O Himalajach i alpiniźmie

Pół setki w Gliwicach oraz ponad sto osób w Katowicach wybrało się na spotkanie z jednym ze zanych polskich himalaistów - Aleksandrem Lwowem. Każda z prelekcji trwała ponad półtorej godziny.

Dla przyjaciół

Drugi w historii, koncert "Przed Nad Kanałem" za nami. Sąsiedzi - gospodarze oraz ich goście zespoły związane ze sceną celtycką - Beltaine oraz Glendalough - stworzyli w Gliwicach niezapomniane widowisko.

Spotkanie z górami

Choć naszym celem jest promocja muzyki folkowej, nie ograniczamy się tylko do działań stricte muzycznych. Organizujemy też wydarzenia, które realizują naszą misję nie bezpośrednią drogą.

Pierwsza nasza płyta

Zapowiadana w październiku płyta Marty Śliwy właśnie ujrzała światło dzienne. Pierwszymi szczęśliwcami, którzy będą mogli ją nabyć, poza czytelnikami Folk24, będą goście festiwalu "Shanties" w Krakowie.

Przed Nad Kanałem

Rok temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy koncert, który był podziękowaniem dla naszych wolontariuszy, partnerów, sponsorów za pomoc przy organizacji Festiwalu Morza Nad Kanałem.

Wydamy płytę Marty Śliwy

Z wielką dumą ogłaszamy, iż będziemy wydawcą muzyki wyjątkowej dziewczyny, jedynej w swoim rodzaju - prawdziwej żeglarskiej bardessy - Marty Śliwy. Materiał już nagrany, czeka na powielenie.

Nowe lądy na IV Nad Kanałem

Po raz czwarty, w Gliwicach odbył się Festiwal Morza "Nad Kanałem", którego jesteśmy współorganizatorem. W tym roku rozbudowaliśmy znacznie program i wprowadziliśmy kilka nowości.

Pierwszy taki w Polsce!

Zapamiętajcie tę datę, piątek, 11 października 2013 r. Tego dnia odebraliśmy z drukarni pierwszy numer naszego kwartalnika, etno-folkowego magazynu. Spełniły się nasze marzenia - Magazyn Folk24 ukazał się drukiem.

Amerykanie w Gliwicach

Już wszystko jasne jeśli chodzi o program tegorocznej, czwartej edycji Festiwalu Morza "Nad Kanałem". Pokazy slajdów, filmów, all hands na Rynku, spotkania z wybitnymi żeglarzami i aż dwa dni koncertów! W tym nawet szantymenów z USA.
«1, 2, 3 - 8, 9, 10, 11, 12»

Nawigacja