Pierwsza nasza płyta

20 lutego 2014

Zapowiadana w październiku płyta Marty Śliwy właśnie ujrzała światło dzienne. Pierwszymi szczęśliwcami, którzy będą mogli ją nabyć, poza czytelnikami Folk24, będą goście festiwalu "Shanties" w Krakowie.

Z radością komunikujemy, że pierwsza nasza płyta, czyli taka, której jesteśmy wydawcą, ujrzała światło dzienne. Mowa tu, o zapowiadanej w październiku na naszym Festiwalu Morza "Nad Kanałem", debiutanckiej płycie Marty Śliwy - pierwszej polskiej żeglarskiej bardessy.

Na płytę składa się się 14, w pełni autorskich kompozycji Marty, inspirowanych żeglarstwem ale także wędrówkami po lądzie. Stąd jej tytuł - "Pośrodku". To podwójny debiut płytowy - Marty jako muzyka i nasz jako wydawcy. Cieszymy się ogromnie, że się udało i że Marta nam zaufała.

Na razie krążek pojechał na festiwal "Shanties" do Krakowa, dostępny jest też w naszym internetowym sklepie. Będzie też do kupienia na Festiwalu "Szanty we Wrocławiu".

Oficjalną premierę, dystrybucję i promocję zapowiadamy na wiosnę. Zaglądajcie na portale Szanty24.pl i Folk24.pl, które obok Magazynów Żagle i Podróże oraz kultowej audycji "Mikroklimat" Radia Rzeszów, są patronami medialnymi tego wydawnictwa.

powrót do listy aktualności

Nawigacja