Aktualności

Encyklopedia Fado dla wspierających

Jak wiecie, Fundacja taka jak nasza działa dzięki środkom pozyskanym od darczyńców. Chcąc zachęcić Was do wsparcia naszej działalności przygotowaliśmy dla większej Waszej motywacji ciekawy prezent.

A. Korycki i D. Żukowska w Gorzowie

Wraz z INNEKO sp. z o. o. z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Gorzowskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim zapraszamy na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej „Na pożegnanie lata”.

Jest Magazyn FOLK24 nr 9!

Kolejne wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Do czytelników dotrze za chwilę bezpłatnie numer dziewiąty naszego periodyku. Można go też przejrzeć bezpłatnie w internecie lub odebrać osobiście w redakcji we Wrocławiu!

Nowy adres Fundacji

Po sześciu latach spędzonych w Bytomiu postanowiliśmy przenieść się bliżej centrum etnofolkowych wydarzeń, także do starego miasta piastowskiego, także blisko jego pięknego rynku - i to jedyne podobieństwa.

Przed Nad Kanałem za nami

W miniony piątek odbył się kolejny z cyklu koncertów zatytułowanych "przed Nad Kanałem", który od pięciu lat organizujemy na rzecz promocji Festiwalu Morza "Nad Kanałem". I znów był komplet śpiewającej publiczności.

W maju kolejny Magazyn

Trwają końcowe prace nad wydaniem kolejnego Magazynu FOLK24. Numer 9 w historii ukaże się po sporej przerwie, ale cieszymy się, że znów znaleźli się dzielni sponsorzy, dzięki którym uda się sfinansować wydanie.

Weekend z "Dolarem" czyli premiera CD

"W kieszeni dolar" to trzecia studyjna płyta gliwickiej formacji Sąsiedzi, a czwarta wydana przez Fundację Folk24 w całej historii naszej działalności. Płyta Sąsiadów to 15 utworów tematycznie związanych z morzem, ale nie tylko.

Koncert na św. Patryka z Klubem Kiepury

Po raz kolejny wraz z Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu będziemy wspólnie organizować koncert folkowy. Nie byle jaki, bo z okazji premiery płyty wydanej przez Fundaję oraz z gośćmi wprost z francuskiej Bretanii, a wszystko w klimatach... celtyckich.

Premiera CD Sąsiadów

Koncertami w Krakowie i Sosnowcu zespół folkowy Sąsiedzi będzie promował swoją najnowszą płytę, której wydawcą jest Fundacja Folk24. Współorganizujemy te koncerty.

Andrzej znów z Dominiką

Tradycją już stało się, że wiosną dziękujemy naszym sponsorom i wolontariuszom specjalnym koncertem za minioną edycję Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem" oraz zapraszamy na kolejną.
«1, 2, 3, 4, 5 - 7, 8, 9»

Nawigacja