Aktualności

Pierwszy Folk nad Przemszą za nami

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy koncert pieśni wędrowców w sosnowieckiej Muzie. Frekwencja przeszła nasze oczekiwania, a ponad trzygodzinny koncert dał wiele satysfakcji.

Nasz nowy festiwal?

Po raz czwarty razem z sosnowieckim Klubem im. Jana Kiepury zorganizujemy koncert zespołów Banana Boat i Sąsiedzi, ale tym razem w zmienionej formule i pod hasłem nowego cyklu.

Pod koniec dekady 10 Magazyn Folk24

Kolejne, dziesiąte wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Jest to jednak nieco inny Magazyn, niż, ten do jakiego przyzwyczailiśmy Czytelników. Zmienił się format, ale nie zmieniła się tematyka.

Będzie dziesiąty Magazyn FOLK24

W zmienionym, większym formacie A4+, w maju ukaże się kolejny Magazyn FOLK24, ze sprawdzonymi i nowymi autorami i tematami. Co ciekawe, to numer dziesiąty w niemal dziesięcioletniej historii istnienia na rynku szyldu „Folk24”.

Koncert w Amoku

Za nami kolejne, szóste w ogóle i czwarte w Gliwicach spotkanie w historii Fundacji Folk24 z duetem Andrzej Korycki i Dominika Żukowska oraz trzecie z triem Szkocka Trupa. Koncert w Gliwicach znów ze świetnym klimatem owacją na stojąco na koniec.

A. Korycki i D. Żukowska oraz Szkocka Trupa

Nasze wiosenne spotkania z piosenką żeglarską w Gliwicach stały się już niemal tradycją. W tym roku jednak je trochę urozmaicimy rozszerzając program koncertu w kinie Amok o kilku nowych artystów, a właściwie trio.

Encyklopedia Fado dla wspierających

Jak wiecie, Fundacja taka jak nasza działa dzięki środkom pozyskanym od darczyńców. Chcąc zachęcić Was do wsparcia naszej działalności przygotowaliśmy dla większej Waszej motywacji ciekawy prezent.

A. Korycki i D. Żukowska w Gorzowie

Wraz z INNEKO sp. z o. o. z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Gorzowskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim zapraszamy na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej „Na pożegnanie lata”.

Jest Magazyn FOLK24 nr 9!

Kolejne wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Do czytelników dotrze za chwilę bezpłatnie numer dziewiąty naszego periodyku. Można go też przejrzeć bezpłatnie w internecie lub odebrać osobiście w redakcji we Wrocławiu!

Nowy adres Fundacji

Po sześciu latach spędzonych w Bytomiu postanowiliśmy przenieść się bliżej centrum etnofolkowych wydarzeń, także do starego miasta piastowskiego, także blisko jego pięknego rynku - i to jedyne podobieństwa.
«1, 2, 3, 4, 5 - 8, 9, 10»

Nawigacja