Aktualności

Jest Magazyn FOLK24 nr 9!

Kolejne wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Do czytelników dotrze za chwilę bezpłatnie numer dziewiąty naszego periodyku. Można go też przejrzeć bezpłatnie w internecie lub odebrać osobiście w redakcji we Wrocławiu!

Nowy adres Fundacji

Po sześciu latach spędzonych w Bytomiu postanowiliśmy przenieść się bliżej centrum etnofolkowych wydarzeń, także do starego miasta piastowskiego, także blisko jego pięknego rynku - i to jedyne podobieństwa.

Przed Nad Kanałem za nami

W miniony piątek odbył się kolejny z cyklu koncertów zatytułowanych "przed Nad Kanałem", który od pięciu lat organizujemy na rzecz promocji Festiwalu Morza "Nad Kanałem". I znów był komplet śpiewającej publiczności.

W maju kolejny Magazyn

Trwają końcowe prace nad wydaniem kolejnego Magazynu FOLK24. Numer 9 w historii ukaże się po sporej przerwie, ale cieszymy się, że znów znaleźli się dzielni sponsorzy, dzięki którym uda się sfinansować wydanie.

Weekend z "Dolarem" czyli premiera CD

"W kieszeni dolar" to trzecia studyjna płyta gliwickiej formacji Sąsiedzi, a czwarta wydana przez Fundację Folk24 w całej historii naszej działalności. Płyta Sąsiadów to 15 utworów tematycznie związanych z morzem, ale nie tylko.

Koncert na św. Patryka z Klubem Kiepury

Po raz kolejny wraz z Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu będziemy wspólnie organizować koncert folkowy. Nie byle jaki, bo z okazji premiery płyty wydanej przez Fundaję oraz z gośćmi wprost z francuskiej Bretanii, a wszystko w klimatach... celtyckich.

Premiera CD Sąsiadów

Koncertami w Krakowie i Sosnowcu zespół folkowy Sąsiedzi będzie promował swoją najnowszą płytę, której wydawcą jest Fundacja Folk24. Współorganizujemy te koncerty.

Andrzej znów z Dominiką

Tradycją już stało się, że wiosną dziękujemy naszym sponsorom i wolontariuszom specjalnym koncertem za minioną edycję Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem" oraz zapraszamy na kolejną.

Wydamy czwartą płytę

Na początku marca ukaże się czwarta w naszej historii jako wydawcy płyta CD - gliwickiego zespołu Sąsiedzi.

Darowizny otrzymane w 2017 roku

Bez wsparcia zewnętrznego, mecenasów, sponsorów oraz darowizn od osób prywatnych wiele projektów nie ruszyłoby z miejsca. W minionym roku również chojnie nas obdarowaliście - za co z góry dziękujemy i polecamy się również w 2018 r.
«1, 2, 3, 4, 5 - 7, 8, 9»

Nawigacja