Aktualności

Będzie dziesiąty Magazyn FOLK24

W zmienionym, większym formacie A4+, w maju ukaże się kolejny Magazyn FOLK24, ze sprawdzonymi i nowymi autorami i tematami. Co ciekawe, to numer dziesiąty w niemal dziesięcioletniej historii istnienia na rynku szyldu „Folk24”.

Koncert w Amoku

Za nami kolejne, szóste w ogóle i czwarte w Gliwicach spotkanie w historii Fundacji Folk24 z duetem Andrzej Korycki i Dominika Żukowska oraz trzecie z triem Szkocka Trupa. Koncert w Gliwicach znów ze świetnym klimatem owacją na stojąco na koniec.

A. Korycki i D. Żukowska oraz Szkocka Trupa

Nasze wiosenne spotkania z piosenką żeglarską w Gliwicach stały się już niemal tradycją. W tym roku jednak je trochę urozmaicimy rozszerzając program koncertu w kinie Amok o kilku nowych artystów, a właściwie trio.

Encyklopedia Fado dla wspierających

Jak wiecie, Fundacja taka jak nasza działa dzięki środkom pozyskanym od darczyńców. Chcąc zachęcić Was do wsparcia naszej działalności przygotowaliśmy dla większej Waszej motywacji ciekawy prezent.

A. Korycki i D. Żukowska w Gorzowie

Wraz z INNEKO sp. z o. o. z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Gorzowskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim zapraszamy na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej „Na pożegnanie lata”.

Jest Magazyn FOLK24 nr 9!

Kolejne wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Do czytelników dotrze za chwilę bezpłatnie numer dziewiąty naszego periodyku. Można go też przejrzeć bezpłatnie w internecie lub odebrać osobiście w redakcji we Wrocławiu!

Nowy adres Fundacji

Po sześciu latach spędzonych w Bytomiu postanowiliśmy przenieść się bliżej centrum etnofolkowych wydarzeń, także do starego miasta piastowskiego, także blisko jego pięknego rynku - i to jedyne podobieństwa.

Przed Nad Kanałem za nami

W miniony piątek odbył się kolejny z cyklu koncertów zatytułowanych "przed Nad Kanałem", który od pięciu lat organizujemy na rzecz promocji Festiwalu Morza "Nad Kanałem". I znów był komplet śpiewającej publiczności.

W maju kolejny Magazyn

Trwają końcowe prace nad wydaniem kolejnego Magazynu FOLK24. Numer 9 w historii ukaże się po sporej przerwie, ale cieszymy się, że znów znaleźli się dzielni sponsorzy, dzięki którym uda się sfinansować wydanie.

Weekend z "Dolarem" czyli premiera CD

"W kieszeni dolar" to trzecia studyjna płyta gliwickiej formacji Sąsiedzi, a czwarta wydana przez Fundację Folk24 w całej historii naszej działalności. Płyta Sąsiadów to 15 utworów tematycznie związanych z morzem, ale nie tylko.
«1, 2, 3, 4, 5 - 7, 8, 9»

Nawigacja