Aktualności

Wolna Grupa Bukowina i Marek Andrzejewski

Ruszają przygotowania do trzeciej edycji naszej najnowszej imprezy „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”, którą od dwóch lat przygotowujemy we współpracy z sosnowieckim Klubem im. Jana Kiepury.

Ruszają koncerty, rusza fundacja

Wreszcie docierają dobre wieści. Powoli odblokowywane będą imprezy masowe, a to znak, że i my będziemy mogli zająć się tym co lubimy – organizować koncerty i zapraszać na nie ciekawych artystów.

Jest kolejny numer magazynu

Pod koniec ubiegłego roku w sieci w wersji elektronicznej a w styczniu w druku ukazał się jedenasty numer naszego periodyku „Magazynu FOLK24”. Do ostatniej chwili ważyły się jego losy, bo z finansami w kulturze krucho ale dzięki FWK udało się.

Zostań WSPIERATOREM Folk24

"Wspierator A.D. 2021" to tytuł, którym honorujemy tych, którzy w danym roku kalendarzowym wpłacili dowolną kwotę, jako darowiznę na rzecz Fundacji Folk24. Nawet drobna suma to dla nas cenny dar.

Fundusz Wsparcia Kultury dla Folk24

Dobra wiadomość. Otrzymaliśmy wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, czyli „Fundusz Wsparcia Kultury”. Działamy dalej!

Dzięki FWK będzie Magazyn FOLK24

Dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, w ramach programu Fundusz Wsparcia Kutury wydamy w tym roku Magazyn FOLK24.

Pofolkowaliśmy w Sosnowcu

Po raz drugi nasza Fundacja Folk24 wraz z Klubem im. Jana Kiepury zorganizowała w Sosnowcu koncert „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. To było trudne zadanie w tych czasach, ale mimo to się udało, a koncerty były cudne.

Folk nad Przemszą po raz drugi

Po raz drugi z Klubem im. Kiepury zapraszamy na spotkanie z muzyką folkową, pieśniami bardów w ramach cyklu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. W tym roku wystąpią Grupa na Swoim, Sąsiedzi oraz U Studni.

Mamy pierwszego winyla

Wirusowe zatrzymanie świata trochę opóźniło wydanie przez naszą Fundację pierwszej w historii płyty winylowej, ale na szczęście jej nie zatrzymało całkowicie. Dotarły do nas pierwsze egzemplarze.

Sukces "Shantymana" i "Festiwalowej"

Dzięki współpracy z organizatorami dwóch największych polskich festiwali piosenki żeglarskiej organizowanych pod dachem, „Shanties” oraz „Szanty we Wrocławiu” do miłośników folku trafiły nasze nowe tytuły.
«1, 2, 3, 4, 5 - 9, 10, 11»

Nawigacja