Aktualności

"Nad Kanałem" po raz siódmy

Wyjątkowo w listopadzie zapraszamy na siódmą edycję naszego Międzynarodowego Festiwalu Morza „Nad Kanałem”. W tym roku jeden koncert, ale z wyjątkowymi gośćmi.

Przed Nad Kanałem po francusku

W tym roku wyjątkowo Festiwal Morza "Nad Kanałem" odbędzie się w listopadzie, dlatego w październiku, wraz z zespołem Sąsiedzi i Młodzieżowym Domem Kultury w Gliwicach organizujemy koncert przedNadkanałowy.

Znów szanty w Sosnowcu

Po raz drugi wraz z Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu organizujemy koncert dwóch niezwykłych zespołów polskiej sceny folku morskiego. Rok temu biletów zabrakło, jak będzie tym razem?

Folk24 patronem WOMEX

W tym roku, w październiku, po raz pierwszy w Polsce, odbędą się największe targi muzyki świata - WOMEX. Gospodarzem siedemnastej edycji będą Katowice. Folk24 jest patronem medialnym tego wielkiego muzycznego święta.

Magazyn FOLK24 nr 8 jest!

Kolejne wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Do czytelników dotrze za chwilę bezpłatnie numer ósmy naszego periodyku. Można go też przejrzeć bezpłatnie w internecie lub ściągnąć PDF z naszego sklepu.

Korycki i Żukowska jak zawsze

Za nami piąty, organizowany w ramach serii "Przed Nad Kanałem", koncert, którym dziękujemy zawsze Partnerom, Mecenasom i Wolontariuszom Festiwalu "Nad Kanałem". Znów było pełno i znów było cudnie.

XVI Wieczór Folkowy: VOŁOSI

Po raz szesnasty odbędzie się w Bytomiu koncert w ramach cyklu "Wieczory Folkowe". Po raz drugi zaprezentujemy na nim zespół Vołosi, który grał już na naszym cyklu rok temu w Operze Śląskiej.

Znów "Przed Nad Kanałem"

Koncerty cyklu "Przed Nad Kanałem" to zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem", który od 2010 r organizujemy w Gliwicach. To także podziękowanie dla partnerów, mecenasów, wolontariuszy i przyjaciół festiwalu, za to, że byli z nami na poprzednich edycjach.

Szósty rok minął

Za nami kolejne dwanaście miesięcy. To były bardzo intensywne miesiące. Podjęliśmy szereg nowych projektów, wróciliśmy do paru "zawieszonych", było dużo zabawy, przyjemności ale i ciężkiej pracy.

Siódmy Magazyn

Miło nam donieść, że ruszamy z dystrybucją kolejnego, siódmego numeru Magazynu FOLK24. Znów 52 kolorowe strony z relacjami recenzjami, wywiadami, opiniami, felietonami, opowieściami i.. bezpłatnie.
«1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8»

Nawigacja