Jest kolejny numer magazynu

20 stycznia 2021
Pod koniec ubiegłego roku w sieci w wersji elektronicznej a w styczniu w druku ukazał się jedenasty numer naszego periodyku „Magazynu FOLK24”. Do ostatniej chwili ważyły się jego losy, bo z finansami w kulturze krucho ale dzięki FWK udało się.

Jak pisaliśmy w grudniu otrzymaliśmy dofinansowanie od Funduszu Wsparcia Kultury na naszą działalność, co pozwoliło nam nie tylko opłacić bieżące koszty funkcjonowania ale przede wszystkim wydać wyjątkowy numer naszego magazynu.

Tutaj możecie poczytać wersję elektroniczną.

Co prawda nie otrzymaliśmy tyle o ile aplikowaliśmy i ostatecznie zabrakło na druk i te środki musieliśmy dozbierać (stąd druk możliwy był dopiero w styczniu), ale i tak jest się z czego cieszyć, bo tym razem Magazyn FOLK24 ma aż 76 kolorowych stron! klejony grzbiet i wielu nowych wspaniałych autorów.

Zapraszamy do lektury, a więcej o najnowszym wydaniu m.in. jak go zdobyć poczytacie na portalu Folk24.pl w artykule Magazyn Folk24 nr 11

Przypominamy, że możecie wspierać naszą działalność, m.in. wydanie kolejnych numerów Magazynu Folk24 wpłacając środki na naszą zbiórkę na Patronite.

Numer powstał m.in. dzięki Funduszowi Wsparcia Kultury (wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19) oraz Agencji Karrot Kommando. Dziękujemy!

powrót do listy aktualności

Nawigacja