Aktualności

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska koncert

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami w organizacji imprez, znów  wracają nasze koncerty na rzecz Fundacji Folk24, których bohaterami są Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Zapraszamy do Gliwic.

Trzeci Folk nad Przemszą za nami

Za nami kolejna, trzecia edycja koncertu „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. W tym roku gościliśmy nie lada artystów spod znaku krainy łagodności, piosenki turystycznej i świętowaliśmy zacne jubileusze.

Nasza piąta płyta

Fundacja Folk24 po raz piąty została wydawcą płyty. Tym razem pomogliśmy wrocławskiemu zespołowi Mizia & Mizia Blues Band, który swoją pierwszą w pełni autorską płytą pt. „Dzień na minus, dzień na blues” celebruje swe 20-lecie.

Wydamy bluesa

Miło nam Was poinformować, że będziemy wydawcą płyty z muzyką bluesową, bo blues to przecież też folk. Płyta będzie wyjątkowa, bo na 20-lecie, a i zespół nietuzinkowy, bo to uznana już marka w świecie polskiego bluesa.

Wolna Grupa Bukowina i Marek Andrzejewski

Ruszają przygotowania do trzeciej edycji naszej najnowszej imprezy „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”, którą od dwóch lat przygotowujemy we współpracy z sosnowieckim Klubem im. Jana Kiepury.

Ruszają koncerty, rusza fundacja

Wreszcie docierają dobre wieści. Powoli odblokowywane będą imprezy masowe, a to znak, że i my będziemy mogli zająć się tym co lubimy – organizować koncerty i zapraszać na nie ciekawych artystów.

Jest kolejny numer magazynu

Pod koniec ubiegłego roku w sieci w wersji elektronicznej a w styczniu w druku ukazał się jedenasty numer naszego periodyku „Magazynu FOLK24”. Do ostatniej chwili ważyły się jego losy, bo z finansami w kulturze krucho ale dzięki FWK udało się.

Zostań WSPIERATOREM Folk24

"Wspierator A.D. 2021" to tytuł, którym honorujemy tych, którzy w danym roku kalendarzowym wpłacili dowolną kwotę, jako darowiznę na rzecz Fundacji Folk24. Nawet drobna suma to dla nas cenny dar.

Fundusz Wsparcia Kultury dla Folk24

Dobra wiadomość. Otrzymaliśmy wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, czyli „Fundusz Wsparcia Kultury”. Działamy dalej!

Dzięki FWK będzie Magazyn FOLK24

Dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, w ramach programu Fundusz Wsparcia Kutury wydamy w tym roku Magazyn FOLK24.
1, 2, 3 - 8, 9, 10»

Nawigacja