Aktualności

Andrzej znów z Dominiką

Tradycją już stało się, że wiosną dziękujemy naszym sponsorom i wolontariuszom specjalnym koncertem za minioną edycję Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem" oraz zapraszamy na kolejną.

Wydamy czwartą płytę

Na początku marca ukaże się czwarta w naszej historii jako wydawcy płyta CD - gliwickiego zespołu Sąsiedzi.

Darowizny otrzymane w 2017 roku

Bez wsparcia zewnętrznego, mecenasów, sponsorów oraz darowizn od osób prywatnych wiele projektów nie ruszyłoby z miejsca. W minionym roku również chojnie nas obdarowaliście - za co z góry dziękujemy i polecamy się również w 2018 r.

Projekty w 2017 roku

Za nami kolejny rok, w którym udało nam się zrealizować kilka projektów, zarówno eventowych jak i medialnych, którymi chcemy się poniżej pochwalić.

"Nad Kanałem" po raz siódmy

Wyjątkowo w listopadzie zapraszamy na siódmą edycję naszego Międzynarodowego Festiwalu Morza „Nad Kanałem”. W tym roku jeden koncert, ale z wyjątkowymi gośćmi.

Przed Nad Kanałem po francusku

W tym roku wyjątkowo Festiwal Morza "Nad Kanałem" odbędzie się w listopadzie, dlatego w październiku, wraz z zespołem Sąsiedzi i Młodzieżowym Domem Kultury w Gliwicach organizujemy koncert przedNadkanałowy.

Znów szanty w Sosnowcu

Po raz drugi wraz z Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu organizujemy koncert dwóch niezwykłych zespołów polskiej sceny folku morskiego. Rok temu biletów zabrakło, jak będzie tym razem?

Folk24 patronem WOMEX

W tym roku, w październiku, po raz pierwszy w Polsce, odbędą się największe targi muzyki świata - WOMEX. Gospodarzem siedemnastej edycji będą Katowice. Folk24 jest patronem medialnym tego wielkiego muzycznego święta.

Magazyn FOLK24 nr 8 jest!

Kolejne wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Do czytelników dotrze za chwilę bezpłatnie numer ósmy naszego periodyku. Można go też przejrzeć bezpłatnie w internecie lub ściągnąć PDF z naszego sklepu.

Korycki i Żukowska jak zawsze

Za nami piąty, organizowany w ramach serii "Przed Nad Kanałem", koncert, którym dziękujemy zawsze Partnerom, Mecenasom i Wolontariuszom Festiwalu "Nad Kanałem". Znów było pełno i znów było cudnie.
«1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9»

Nawigacja