Aktualności

QNT z nami

Nowy rok zaczęliśmy z przytupem i gdyby nie wirus, który nie tylko nam pokrzyżował plany, poszlibyśmy za ciosem, bo pomysłów mamy sporo. Nic to, przeczekamy i jeszcze je zrealizujemy, zwłaszcza z takim Mecenasem, jak firma QNT z Zabrza.

Wydamy pierwszego winyla!

Z wielką radością ogłaszamy nasz nowy projekt wydawniczy. Oto na wiosnę br. zaplanowaliśmy wydanie muzyki na czarnym krążku, czyli najprawdziwszym winylu! Będzie to nasz debiut z tym nośnikiem.

Festiwalowa Gazeta "Szanty we Wrocławiu"

Idąc za ciosem przygotowujemy czwarty numer (drugi w tym roku) Festiwalowej Gazety, której pierwsze dwa numery wydaliśmy dawno temu, bo w 2013 i 2014 r, na Festiwal „Nad Kanałem” . Tym razem nasza gazeta pojawi się nad Odrą.

Festiwalowa Gazeta "Shanties"

Po sześciu latach przerwy znów ukaże się Festiwalowa Gazeta, której dwa numery wydaliśmy na Festiwal „Nad Kanałem” w 2013 i 2014 r. Tym razem gazeta pojedzie do Krakowa.

Reaktywujemy Magazyn SHANTYMAN

Po niemal siedmiu latach przerwy znów ukaże się nasz Magazyn „Shantyman”. W nieco zmienionym formacie, objętości, pod zmodyfikowanym tytułem i ze specjalną festiwalową wkładką.

10 lat portalu Folk24

Właśnie mija dziesięć lat, odkąd pojawił się w internecie portal Folk24.pl. Jest co świętować. Dziesięć lat na rynku, tysiące artykułów, dziesiątki tysięcy zdjęć, kilkudziesięciu autorów, w tym dziennikarskie znamienitości.

Pierwszy Folk nad Przemszą za nami

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy koncert pieśni wędrowców w sosnowieckiej Muzie. Frekwencja przeszła nasze oczekiwania, a ponad trzygodzinny koncert dał wiele satysfakcji.

Nasz nowy festiwal?

Po raz czwarty razem z sosnowieckim Klubem im. Jana Kiepury zorganizujemy koncert zespołów Banana Boat i Sąsiedzi, ale tym razem w zmienionej formule i pod hasłem nowego cyklu.

Pod koniec dekady 10 Magazyn Folk24

Kolejne, dziesiąte wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Jest to jednak nieco inny Magazyn, niż, ten do jakiego przyzwyczailiśmy Czytelników. Zmienił się format, ale nie zmieniła się tematyka.

Będzie dziesiąty Magazyn FOLK24

W zmienionym, większym formacie A4+, w maju ukaże się kolejny Magazyn FOLK24, ze sprawdzonymi i nowymi autorami i tematami. Co ciekawe, to numer dziesiąty w niemal dziesięcioletniej historii istnienia na rynku szyldu „Folk24”.
«1, 2, 3, 4, 5, 6 - 9, 10, 11»

Nawigacja