Aktualności

Siódmy Magazyn

Miło nam donieść, że ruszamy z dystrybucją kolejnego, siódmego numeru Magazynu FOLK24. Znów 52 kolorowe strony z relacjami recenzjami, wywiadami, opiniami, felietonami, opowieściami i.. bezpłatnie.

Najlepsza edycja

Zdaniem większości, z 200 uczestników tegorocznego VI Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem", była to najlepsza jak dotąd edycja. Poziom muzyczny, różnorodność programu i atmosfera były dla widzów wyjątkowe.

Fspieram24.org

Obserwując rosnącą popularność serwisów crowdfundingowych postanowiliśmy i my dołączyć do elitarnego grona, zbierających środki na działalność w internecie. Podeszliśmy jednak do tematu z innej strony.

Dziś premiera filmu

Sporo niezłej zabawy, kilka godzin biegania po stoku wzniesienia, przed kamerą i pod dronem, kilkadziesiąt ujęć, powtórek czyli fachowo dubli, godziny spędzone na montażu i możemy się chwalić.

Sukces w Muzie

W tym roku zespół Sąsiedzi z Gliwic obchodzi 15-lecie swej działalności. Z tej okazji szykujemy kilka koncertów, które mają celebrować ten jubileusz. Pierwszy odbył się w Sosnowcu i okazał się nie lada sukcesem.

Pod poziomem morza

Po raz szósty, 600 km od najbliższego morza odbędzie się w Gliwicach nasz Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem". W skrócie to dwa dni, dwa koncerty, dwie imprezy towarzyszące, dwa zespoły zagraniczne i dwa jubileusze.

Będziemy kręcić film

Tego jeszcze w naszej działalności nie było. By móc szerzej dotrzeć do fanów folku i szerzej pokazać nasze działania postanowiliśmy nakręcić film promujący Fundację i Magazyn Folk24. Pierwszy klaps pod koniec września.

Nasze koncerty na Dniach Odry

Jako Fundacja staramy się też wspierać wykonawców folkowych nie tylko promując ich w mediach, które wydajemy, ale także organizując im koncerty. W lipcu zorganizowaliśmy dla UM Szczecina koncerty "naszych" podczas Dni Odry.

Magazyn (jak) nowy!

Oto możemy się pochwalić szóstym, w krótkiej w historii naszego tytułu, numerem Magazynu FOLK24. Na 52 kolorowych stronach znów można poczytać wywiady, felietony, recenzje płytowe, relacje.

Będzie nowy Magazyn

Po rocznej przerwie, znów przygotowujemy kolejne wydanie Magazynu FOLK24. Choć wizualnie niewiele się zmieni, przybędzie kilka stron, to będzie to jednak już całkowicie inny Magazyn.
«1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8»

Nawigacja