QNT z nami

8 marca 2020
Nowy rok zaczęliśmy z przytupem i gdyby nie wirus, który nie tylko nam pokrzyżował plany, poszlibyśmy za ciosem, bo pomysłów mamy sporo. Nic to, przeczekamy i jeszcze je zrealizujemy, zwłaszcza z takim Mecenasem, jak firma QNT z Zabrza.

Firma QNT Systemy Informatyczne Sp. z o. o. z Zabrza jest z nami już od wielu lat. Dotąd wspierali nasze projekty muzyczne: Międzynarodowy Festiwal Morza „Nad Kanałem” czy cykl koncertowy „Przed Nad Kanałem”. Tym razem, za co jesteśmy równie mocno wdzięczni, jak za dotychczasową współpracę, zaufali nam i wsparli w zupełnie nowym przedsięwzięciu.

To dzięki ich pomocy i zaufaniu udało nam się wyprodukować i wydać pierwszą płytę winylową, która jest niezwykła także dlatego, że jest pierwszą czarną płytą z szantami i pieśniami morza, folkiem morskim w XXI w. – zaryzykujemy stwierdzenie, że nie tylko w Polsce, ale i w całym szantowym świecie! To niezwykle cenne wydarzenie na marynistycznym rynku muzycznym.

Brawo QNT! Brawo Sąsiedzi, którym także dziękujemy za zaufanie i współpracę.

Ale nie tylko winylową płytę Mecenas z Zabrza pomógł nam wydać. Firma QNT dołożyła się także do reaktywacji i wydania trzech tytułów prasowych. Oto po kilku latach przerwy wydaliśmy znów Magazyn Miłośników Kultury Morza „Shantyman”, jest to numer 3 w kolejności, oraz dwa wydania Festiwalowej Gazety (na festiwale „Shanties” w Krakowie oraz „Szanty we Wrocławiu” we... Wrocławiu).

Wymienione tytuły nie powstałyby też bez wsparcia innego Mecenasa, firmy Maytur z Gliwic (o której więcej niebawem) oraz wszystkich tych, którzy w tych tytułach wykupili reklamy:

 

powrót do listy aktualności

Nawigacja