QNT Systemy Informatyczne sp. z o. o.

Firma QNT - Systemy Informatyczne od wielu lat pomaga realizować żeglarskie pasje. Ma to swoje odzwierciedlenie nie tylko w organizowanych dla pracowników imprezach i zawodach, ale także we wsparciu dużych wypraw i wyzwań żeglarskich, czy też wykonawców i wydarzeń kulturalnych.

QNT, w roli mecenasa kultury marynistycznej, była obecna na pierwszych trzech edycjach Festiwalu Morza „Nad Kanałem”. To dzięki wsparciu QNT, m.in. na trzecią edycję mogliśmy zaprosić prawdziwego szantymena, Pata Sheridana z Irlandii.

Pomogli nam także przy koncertach „Przed Nad Kanałem: Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej”, które odbyły się 6.04.2013 w Katowicach i 20.04.2018 w Gliwicach oraz przy koncercie Beltaine, Glendalough i Sąsiedzi, który organizowaliśmy 31.03.2014 w Gliwicach.

To dzięki wsparciu firmy QNT mogliśmy reaktywować w 2020 r., po 8 latach przerwy, Magazyn Miłośników Kultury Morza „Shantyman” oraz wydać do niego dodatek – Festiwalową Gazetę „Shanties”, a także wyprodukować pierwszą w XXI w. szantową płytę winylową, po ponad 30 latach od pojawienia się ostatniej czarnej płyty.

 

Mamy nadzieję, że nasza dobra współpraca będzie kontynuowana.

powrót do listy sponsorów

Nawigacja