Sukces "Shantymana" i "Festiwalowej"

9 marca 2020
Dzięki współpracy z organizatorami dwóch największych polskich festiwali piosenki żeglarskiej organizowanych pod dachem, „Shanties” oraz „Szanty we Wrocławiu” do miłośników folku trafiły nasze nowe tytuły.

Z bardzo pozytywnym odbiorem na 39 Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej „Shanties” w Krakowie oraz na 31 Spotkaniach z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk „Szanty we Wrocławiu” spotkały się nasze – reaktywowane po sporej przerwie tytuły: Magazyn Miłośników Kultury Morza  „Shantyman” wraz ze specjalnymi Festiwalowymi Gazetami. 

Do widzów obu wydarzeń trafiło ponad cztery tysiące egzemplarzy „Shantymana” wraz ze specjalnie dla każdego z festiwali przygotowaną Festiwalową Gazetą. Tytuły miały bardzo dobry odbiór i recenzje, chętnie po nie sięgano, omawiano artykuły.

Bardzo dobrze i życzliwie na obu festiwalach prezentowali je także konferansjerzy ze scen festiwalowych, co niewątpliwie pomogło w promocji i dystrybucji, za co z tego miejsca DZIĘKUJEMY!

Pozostały nakład (ponad 2000 egz.) trafi jeszcze do widzów festiwali „Szantki” w Kędzierzynie-Koźlu (marzec), „Kopyść” w Białymstoku (kwiecień) oraz „Kubryk” w Łodzi (maj).

Wysyłkę Magazynu „Shantyman” można też zamówić u nas (za pokryciem kosztu przesyłki) lub ściągnąć sobie e-wydanie z naszej strony.

powrót do listy aktualności

Nawigacja