Aktualności

XVI Wieczór Folkowy: VOŁOSI

Po raz szesnasty odbędzie się w Bytomiu koncert w ramach cyklu "Wieczory Folkowe". Po raz drugi zaprezentujemy na nim zespół Vołosi, który grał już na naszym cyklu rok temu w Operze Śląskiej.

Znów "Przed Nad Kanałem"

Koncerty cyklu "Przed Nad Kanałem" to zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem", który od 2010 r organizujemy w Gliwicach. To także podziękowanie dla partnerów, mecenasów, wolontariuszy i przyjaciół festiwalu, za to, że byli z nami na poprzednich edycjach.

Szósty rok minął

Za nami kolejne dwanaście miesięcy. To były bardzo intensywne miesiące. Podjęliśmy szereg nowych projektów, wróciliśmy do paru "zawieszonych", było dużo zabawy, przyjemności ale i ciężkiej pracy.

Siódmy Magazyn

Miło nam donieść, że ruszamy z dystrybucją kolejnego, siódmego numeru Magazynu FOLK24. Znów 52 kolorowe strony z relacjami recenzjami, wywiadami, opiniami, felietonami, opowieściami i.. bezpłatnie.

Najlepsza edycja

Zdaniem większości, z 200 uczestników tegorocznego VI Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem", była to najlepsza jak dotąd edycja. Poziom muzyczny, różnorodność programu i atmosfera były dla widzów wyjątkowe.

Fspieram24.org

Obserwując rosnącą popularność serwisów crowdfundingowych postanowiliśmy i my dołączyć do elitarnego grona, zbierających środki na działalność w internecie. Podeszliśmy jednak do tematu z innej strony.

Dziś premiera filmu

Sporo niezłej zabawy, kilka godzin biegania po stoku wzniesienia, przed kamerą i pod dronem, kilkadziesiąt ujęć, powtórek czyli fachowo dubli, godziny spędzone na montażu i możemy się chwalić.

Sukces w Muzie

W tym roku zespół Sąsiedzi z Gliwic obchodzi 15-lecie swej działalności. Z tej okazji szykujemy kilka koncertów, które mają celebrować ten jubileusz. Pierwszy odbył się w Sosnowcu i okazał się nie lada sukcesem.

Pod poziomem morza

Po raz szósty, 600 km od najbliższego morza odbędzie się w Gliwicach nasz Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem". W skrócie to dwa dni, dwa koncerty, dwie imprezy towarzyszące, dwa zespoły zagraniczne i dwa jubileusze.

Będziemy kręcić film

Tego jeszcze w naszej działalności nie było. By móc szerzej dotrzeć do fanów folku i szerzej pokazać nasze działania postanowiliśmy nakręcić film promujący Fundację i Magazyn Folk24. Pierwszy klaps pod koniec września.
«1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9»

Nawigacja