Aktualności

Wracają Wieczory Folkowe

Ostatnie koncerty z cyklu "Wieczory Folkowe" odbyły się w 2011 roku, w kameralnej sali Centrum Handlowego Agora w Bytomiu. Na początku roku planujemy 2 kolejne, które tym razem odbędą się
w klubie muzycznym.

Dziękujemy za ten rok

To już trzeci rok działalnosci Fundacji Folk24 za nami. Rok najtrudniejszy, ale parę sukcesów jednak na koncie mieliśmy, zwłaszcza wydawniczych. Nie byłoby ich bez Waszej pomocy.

Czwarty numer kwartalnika

Trzeci w tym roku, a czwarty w ogóle, numer naszego kwartalnika Magazynu Folk24, właśnie powędrował do pierwszych odbiorców. Znów kolorowe strony, znów ciekawe artykuły.

Piąty festiwal za nami

Za nami mały, festiwalowy jubileusz czyli piąta edycja Festiwalu Morza Nad Kanałem. W programie znów znalazły się nowości, gwiazdy z zagranicy i uznani wykonawcy szant, pieśni kubryku i piosenki żeglarskiej z Polski.

Znów Festiwal w Gliwicach

Po raz piąty w Gliwicach spotkamy się na organizowanym przez nas Międzynarodowym Festiwalu Morza "Nad Kanałem. Znów więcej koncertów, znów wydarzenia festiwalowe i sporo nowości. A goście przybędą z Anglii.

Trzeci numer Magazynu

Drugi w tym roku, a trzeci w ogóle, numer naszego kwartalnika Magazynu Folk24, stał się faktem. Pismo i redakcja krzepnie, znów ma kilka nowych działów, sporo ciekawych tematów i pierwszych reklamodawców.

Mały jubileusz

Zapinamy już program kolejnej edycji naszego festiwalu marynistycznego w Gliwicach. Ani się nie obejrzeliśmy, jak dotarliśmy z "Nad Kanałem" do małego jubileuszu, piątej edycji festiwalu.

Magazyn po raz drugi

Udało się. Drugi numer Magazynu FOLK24 stał się faktem. Od końca maja fani muzyki etnicznej, folkowej, muzyki świata, korzennej, country, szant, pieśni autorskich mają znów co czytać.

O Himalajach i alpiniźmie

Pół setki w Gliwicach oraz ponad sto osób w Katowicach wybrało się na spotkanie z jednym ze zanych polskich himalaistów - Aleksandrem Lwowem. Każda z prelekcji trwała ponad półtorej godziny.

Dla przyjaciół

Drugi w historii, koncert "Przed Nad Kanałem" za nami. Sąsiedzi - gospodarze oraz ich goście zespoły związane ze sceną celtycką - Beltaine oraz Glendalough - stworzyli w Gliwicach niezapomniane widowisko.
«1, 2, 3 - 5, 6, 7, 8, 9»

Nawigacja