Aktualności

Folk24 patronem WOMEX

W tym roku, w październiku, po raz pierwszy w Polsce, odbędą się największe targi muzyki świata - WOMEX. Gospodarzem siedemnastej edycji będą Katowice. Folk24 jest patronem medialnym tego wielkiego muzycznego święta.

Magazyn FOLK24 nr 8 jest!

Kolejne wydanie Magazynu FOLK24 stało się faktem. Do czytelników dotrze za chwilę bezpłatnie numer ósmy naszego periodyku. Można go też przejrzeć bezpłatnie w internecie lub ściągnąć PDF z naszego sklepu.

Korycki i Żukowska jak zawsze

Za nami piąty, organizowany w ramach serii "Przed Nad Kanałem", koncert, którym dziękujemy zawsze Partnerom, Mecenasom i Wolontariuszom Festiwalu "Nad Kanałem". Znów było pełno i znów było cudnie.

XVI Wieczór Folkowy: VOŁOSI

Po raz szesnasty odbędzie się w Bytomiu koncert w ramach cyklu "Wieczory Folkowe". Po raz drugi zaprezentujemy na nim zespół Vołosi, który grał już na naszym cyklu rok temu w Operze Śląskiej.

Znów "Przed Nad Kanałem"

Koncerty cyklu "Przed Nad Kanałem" to zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem", który od 2010 r organizujemy w Gliwicach. To także podziękowanie dla partnerów, mecenasów, wolontariuszy i przyjaciół festiwalu, za to, że byli z nami na poprzednich edycjach.

Szósty rok minął

Za nami kolejne dwanaście miesięcy. To były bardzo intensywne miesiące. Podjęliśmy szereg nowych projektów, wróciliśmy do paru "zawieszonych", było dużo zabawy, przyjemności ale i ciężkiej pracy.

Siódmy Magazyn

Miło nam donieść, że ruszamy z dystrybucją kolejnego, siódmego numeru Magazynu FOLK24. Znów 52 kolorowe strony z relacjami recenzjami, wywiadami, opiniami, felietonami, opowieściami i.. bezpłatnie.

Najlepsza edycja

Zdaniem większości, z 200 uczestników tegorocznego VI Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem", była to najlepsza jak dotąd edycja. Poziom muzyczny, różnorodność programu i atmosfera były dla widzów wyjątkowe.

Fspieram24.org

Obserwując rosnącą popularność serwisów crowdfundingowych postanowiliśmy i my dołączyć do elitarnego grona, zbierających środki na działalność w internecie. Podeszliśmy jednak do tematu z innej strony.

Dziś premiera filmu

Sporo niezłej zabawy, kilka godzin biegania po stoku wzniesienia, przed kamerą i pod dronem, kilkadziesiąt ujęć, powtórek czyli fachowo dubli, godziny spędzone na montażu i możemy się chwalić.
«1, 2, 3 - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12»

Nawigacja