Znów "Przed Nad Kanałem"

4 lutego 2017
Koncerty cyklu "Przed Nad Kanałem" to zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem", który od 2010 r organizujemy w Gliwicach. To także podziękowanie dla partnerów, mecenasów, wolontariuszy i przyjaciół festiwalu, za to, że byli z nami na poprzednich edycjach.

W naszej historii odyło się kilka koncertów cyklu "Przed Nad Kanałem". Organizujemy je w miastach regionu śląskiego i zagłębiowskiego (z udziałem zespołu Sąsiedzi), głównie by promować kolejną edycję Festiwalu Morza "Nad Kanałem". Ale organizujemy też pofestiwalowe koncerty w Gliwicach by podziękować tym, którzy byli z nami w minionej edycji. Na te "pofestiwalowe" koncerty zapraszamy wykonawców, którzy są z nami i Sąsiadami zaprzyjaźnieni, grali już na Festiwalu, lub będą na nim grać. W 2013 roku w katowickim kinoteatrze Rialto wystąpili Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, w 2014 w Gliwicach w "Mrowisku" - zagrali Sąsiedzi oraz Beltaine & Glendalough.

W tym roku zaprosiliśmy do tego cyklu, po raz drugi, Andrzeja Koryckiego i Dominikę Żukowską. Mamy nadzieję, że znów, tak jak w Katowicach w 2013 r, będziemy się z nimi wspaniale bawić. Bilety jak zawsze do nabycia w e-sklepie (folk24.pl/sklep) oraz na miejscu, w dniu koncertu.

Mecenasem tego konertu jest firma QNT Systemy Informatyczne z Zabrza. Dziękujemy!

  • Miejsce: Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko" (ul. Pszczyńska 85, Gliwice)
  • Data: 31.03.2017 (piątek)
  • Godzina: 19:30
  • Wstęp: 30 zł / 40 zł w dniu koncertu
  • BILETY TU

 

powrót do listy aktualności

Nawigacja