Aktualności

Wydamy płytę Marty Śliwy

Z wielką dumą ogłaszamy, iż będziemy wydawcą muzyki wyjątkowej dziewczyny, jedynej w swoim rodzaju - prawdziwej żeglarskiej bardessy - Marty Śliwy. Materiał już nagrany, czeka na powielenie.

Nowe lądy na IV Nad Kanałem

Po raz czwarty, w Gliwicach odbył się Festiwal Morza "Nad Kanałem", którego jesteśmy współorganizatorem. W tym roku rozbudowaliśmy znacznie program i wprowadziliśmy kilka nowości.

Pierwszy taki w Polsce!

Zapamiętajcie tę datę, piątek, 11 października 2013 r. Tego dnia odebraliśmy z drukarni pierwszy numer naszego kwartalnika, etno-folkowego magazynu. Spełniły się nasze marzenia - Magazyn Folk24 ukazał się drukiem.

Amerykanie w Gliwicach

Już wszystko jasne jeśli chodzi o program tegorocznej, czwartej edycji Festiwalu Morza "Nad Kanałem". Pokazy slajdów, filmów, all hands na Rynku, spotkania z wybitnymi żeglarzami i aż dwa dni koncertów! W tym nawet szantymenów z USA.

Festiwal Morza Nad Kanałem

Festiwal Morza w Gliwicach współorganizujemy od ubiegłorocznej, III edycji, choć personalnie niektórzy z nas zaangażowani są w tą imprezę od samego początku. W tym roku szykujemy także kilka niespodzianek.

Siła przyjaźni - Podsumowanie

Za nami koncert charytatywny "Siła przyjaźni", który współorganizowaliśmy w drugi dzień świąt w Stalowej Woli. Do kameralnego Spółdzielczego Domu Kultury przybyło 200 osób, które doskonale się bawiły, przy okazji wspierając dobrą sprawę. Czas na podsumowanie.

Siła przyjaźni

W naszym obszarze działalności jest także wspieranie ludzi folku znajdujących się w potrzebie, zarówno poprzez organizowanie finansowania jak i zbiórek publicznych, z których środki przekazujemy na pomoc w leczeniu czy innych losowych sytuacjach.

Shantyman znów do wzięcia

Z wielką radością informujemy, iż nasz projekt Magazyn Shantyman, kontynuator wydawanego kiedyś przez nasz zespół Szantymaniaka, nabiera rumieńców. Właśnie ukazał się jego drugi numer.

Trzecia edycja za nami

Kolejna, trzecia edycja Festiwalu Morza "Nad Kanałem" za nami. Sześciu wykonawców, w tym jeden zagraniczny, ponad pięć godzin muzyki, w tym wiele szant i tradycyjnych pieśni morza, i wspaniała zabawa.

Program III Nad Kanałem

Za nami już pierwsze przymiarki do programu III Festiwalu Morza "Nad Kanałem". Będzie tradycja i będzie współczesność. Po przerwie wracamy do miejsca startu - Starej Fabryki Drutu w Gliwicach.
«1, 2, 3 - 6, 7, 8, 9»

Nawigacja