Sukces w Muzie

19 września 2016
W tym roku zespół Sąsiedzi z Gliwic obchodzi 15-lecie swej działalności. Z tej okazji szykujemy kilka koncertów, które mają celebrować ten jubileusz. Pierwszy odbył się w Sosnowcu i okazał się nie lada sukcesem.

Bilety wyprzedane kilka godzin przed koncertem świadczyły, że będzie to wydarzenie przez duże "W". I tak się stało. Koncert "Przed Nad Kanałem - 15 lat Sąsiadów" z jubilatami i gośćmi okazał się strzałem w dziesiątkę i wielkim sukcesem.

Ponad 2 i pół godziny, ponad 400 osobowa publiczność bawiła się w sosnowieckiej Muzie przy dawnych pieśniach morza, muzyce folkowej i współczesnej piosence żeglarskiej wykonywanych przez świętujących urodziny Sąsiadów i ich gości, sosnowieckiego zespołu Banana Boat.

Bisy, niesłabnący aplauz, wspaniała atmosfera na sali, która udzieliła się także muzykom, sprawiły, że koncert ten przejdzie z pewnością do wyjątkowych wydarzeń na kulturalnej mapie Sosnowca.

Niesłabnące słowa podziękowań, zachwytu, zarówno od widzów jak i pracowników Muzy, a także samych wykonawców - którzy w zgodnej opinii tych, którzy ich znają, dali najlepsze koncerty od lat, nastrajają nas pozytywnie i wprawiają w niemałą dumę, jednocześnie dodając pozytywnej energii do realizacji kolejnych projektów.

Organizatorem koncertu była Fundacja Folk24 oraz Instytucja Klub im. Jana Kiepury w Sosonowcu. Do Sosnowca z pewnością jeszcze wrócimy.

powrót do listy aktualności

Nawigacja