Nasze koncerty na Dniach Odry

11 lipca 2016
Jako Fundacja staramy się też wspierać wykonawców folkowych nie tylko promując ich w mediach, które wydajemy, ale także organizując im koncerty. W lipcu zorganizowaliśmy dla UM Szczecina koncerty "naszych" podczas Dni Odry.

Od początku istnienia Fundacji Folk24 staramy się obok działalności wydawniczej promować także nasze działania i folk jako taki poprzez organizację i współorganizację koncertów. Jesteśmy organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem" w Gliwicach (w tym roku odbędzie się szósta edycja) oraz cyklu koncertów "Wieczory Folkowe" w Bytomiu (za nami już 15 spotkań). Poza tym staramy się współpracować z innymi agencjami, instytucjami kultury polecając im wykonawców czy wręcz organizując koncerty na zlecenie.

Pod swoimi skrzydłami mamy kilku wykonawców folkowych, którym staramy się pomagać, wydając im płyty czy organizując koncerty. Są to zespoły Sąsiedzi i Szkocka Trupa, solistka Marta Śliwa oraz projekt muzyczno-taneczny Mateusza Wójcika pt. "Usłyszeć taniec".

Sąsiadów i Szkocką Trupę mieliśmy okazję zaprezentować publiczności podczas koncertów zorganizowanych przez Fundację Folk24 dla Centrum Żeglarskiego Miasta Szczecina, w dn. 9 lipca, które odbyły się w centrum miasta, na pływającej scenie przy Nabrzeżu Piastowskim w ramach Dni Odry 2016.

powrót do listy aktualności

Nawigacja