Pofolkowaliśmy w Sosnowcu

25 września 2020
Po raz drugi nasza Fundacja Folk24 wraz z Klubem im. Jana Kiepury zorganizowała w Sosnowcu koncert „Folk nad Przemszą – Pieśni wędrowców”. To było trudne zadanie w tych czasach, ale mimo to się udało, a koncerty były cudne.

Dziwnie się patrzyło na wypełnioną nawet nie w połowie widownię „Muzy”, gdy dotychczas każdy nasz koncert gromadził tam pełną (niemal 500 osobową) publiczność. Tym razem czas trudny i przepisy ochronne sprawiły, że ludzi mogliśmy zaprosić mniej, ale nie przeszkodziło nam to w zabawie.
Zaproszeni wykonawcy: Grupa na Swoim z Warszawy, Sąsiedzi z Gliwic (gospodarze wydarzenia) oraz gwiazda wieczoru – U Studni z Wrocławia i okolic, dali piękne koncerty.

Było dużo wspólnego śpiewania, było różnorodnie, a fakt, że publiczność została z nami aż do końca, czyli ponad trzy i pół godziny (sic!) świadczy o tym, że im także bardzo brakuje takich wydarzeń.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym znów się udało: zespołom, załodze Klubu im. J. Kiepury oraz pracownikom Sali Widowiskowo-Koncertowej „MUZA” za gościnę i organizację i Wam drodzy, wierni widzowie za zakup biletów i doping.

Nasze osobiste podziękowania dla ekipy Mayturu z Kasią Mayewską-Ludwig na czele i naszej pani fotograf Basi Wójcik – za obecność i ogarnięcie kuluarów :D

Zapraszamy zatem za rok, mamy nadzieję w bezpieczniejszych czasach.

powrót do listy aktualności

Nawigacja