Ruszają koncerty, rusza fundacja

29 kwietnia 2021
Wreszcie docierają dobre wieści. Powoli odblokowywane będą imprezy masowe, a to znak, że i my będziemy mogli zająć się tym co lubimy – organizować koncerty i zapraszać na nie ciekawych artystów.

Nareszcie zagramy z publicznością! Już od 15 maja będzie można organizować koncerty, co prawda tylko w plenerze i dla max 25 osób, ale zawsze to już coś. Co prawda wielu organizatorów podkreśla, że nijak się to nie uda, bo koszty organizacji się nie pokryją, więc być może sporo z nich nie rozpocznie działalności od razu, ale jest szansa, że te obostrzenia szybko się zmienią na naszą korzyść. Licząc na to i my wracamy do planowania wydarzeń. Jesienią chcemy zaprosić Was na pewno na koncert „Folk nad Przemszą - Pieśni wędrowców”, będzie to już trzecia edycja. Planujemy też koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia Sąsiadów. Do tego chcemy jeszcze wydać co najmniej dwie płyty, a jeśli na dobre ruszą festiwale, zwłaszcza te szantowe, żeglarskie to będziemy się starali pojawić na nich także z naszą Festiwalową Gazetą.

No i oczywiście zbieramy fundusze i materiały na kolejne wydania naszych sztandarowych tytułów, Magazynów FOLK24 i Shantyman.

Trzymajcie kciuki!

 

 

powrót do listy aktualności

Nawigacja