Andrzej Korycki i Dominika Żukowska koncert

25 marca 2022
Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami w organizacji imprez, znów  wracają nasze koncerty na rzecz Fundacji Folk24, których bohaterami są Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Zapraszamy do Gliwic.

Fundacja Folk24 zaprasza na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej i z pewnością, jak i poprzednio, czeka widzów wielkie święto piosenki, nie tylko tej żeglarskiej, którą Andrzej tworzy od wielu lat, ale także folkowych ballad znanych rosyjskich bardów. Niesamowita ekspresja tego duetu, rzadko spotykany dar przekazu emocji, wspaniała interakcja z publicznością sprawiają, że ich koncerty rzadko kończą się na jednym bisie. Swoimi występami porywają wszystkich od Helu po Zakopane i od Białegostoku po Jelenią Górę i... Gliwice.

Miłośników poezji, nastroju, duchowości, ale i zabawy, radosnego śpiewania, odczuwania i wspólnoty nie może na tym koncercie zabraknąć. Dochód z koncertu tradycyjnie już przeznaczymy na wsparcie działalności naszej Fundacji, w tym przede wszystkim na opłacenie kosztów serwera i utrzymania naszych serwisów Folk24.pl i Szanty24.pl.

Koncert odbędzie się w Sali Bojków, w Gliwicach (ul. Parkowa 5), 10 kwietnia (niedziela). Zaczynamy o 17:15, a bilety w cenie 55 zł można zakupić w sklepie Dalmafonu

powrót do listy aktualności

Nawigacja