Andrzej i Dominika dla Fundacji Folk24

3 kwietnia 2023
Po roku znów  wracają do Gliwic i znów zaśpiewają i zagrają na rzecz Fundacji Folk24 – Andrzej Korycki i Dominika Żukowska i to w doskonale nagłośnionej sali, co mieli okazję sprawdzić goście koncertu w 2022 r.

Znów wiosną (7 maja), i znów w Gliwicach Fundacja Folk24 zaprasza na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej i z pewnością, tak jak i poprzednio, czeka nas święto piosenki, nie tylko tej żeglarskiej, którą Andrzej tworzy od wielu lat, ale także folkowych ballad znanych rosyjskich bardów. Co takiego wyróżnia ten duet, że od ładnych paru lat gościmy ich na naszym wydarzeniu? Rzadko spotykany dar przekazu emocji, wspaniała interakcja z publicznością i niesamowita ekspresja wykonań różnych w charakterze piosenek sprawiają, że ich koncerty tak zachwycają od wielu już lat i rzadko kończą się na jednym bisie. Swoimi występami porywają wszystkich od Helu po Zakopane i od Białegostoku po Jelenią Górę i... Gliwice.

Dochód z koncertu tradycyjnie już przeznaczymy na wsparcie działalności naszej Fundacji, w tym przede wszystkim na opłacenie kosztów serwera i utrzymania naszych serwisów Folk24.pl i Szanty24.pl.

UWAGA: Można nas też wspierać w ten sposób

Koncert odbędzie się tak jak rok temu w Sali Bojków, w Gliwicach (ul. Parkowa 5), idealnie na zakończenie Waszych, mamy nadzieję udanych majówek.
Zaczynamy o 17:15, a bilety w cenie 55 zł można zakupić jeszcze w sklepie Dalmafonu

powrót do listy aktualności

Nawigacja