Andrzej znów z Dominiką

21 lutego 2018
Tradycją już stało się, że wiosną dziękujemy naszym sponsorom i wolontariuszom specjalnym koncertem za minioną edycję Międzynarodowego Festiwalu Morza "Nad Kanałem" oraz zapraszamy na kolejną.

Nie inaczej będzie w tym roku. Ponownie zaprosiliśmy Andrzeja Koryckiego i Dominikę Żukowską, ponownie w ramach cyklu "przed Nad Kanałem", ponownie wiosną - 20 kwietnia, i ponownie do Gliwic. Tym razem jednak spotkamy się w kinie Amok, gdzie tak wspaniale przyjęto nas w listopadzie, na VII Międzynarodowym Festiwalu Morza "Nad Kanałem".

Miejsce to nieco większe niż poprzednia sala więc tym razem mamy nadzieję, że wszyscy chętni zakupią bilet i nikt nie odejdzie z kwitkiem.

Szczegóły i link do biletów znajdziecie w dziale "wydarzenia" naszego portalu Folk24.pl. Miłośników poezji, nastroju, duchowości, ale i zabawy, radosnego śpiewania, odczuwania i wspólnoty nie może na tym koncercie zabraknąć.

Dochód z koncertu, jak zawsze, wesprze organizację festiwalu „Nad Kanałem”, który w październiku odbędzie się po raz ósmy.

 

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - "przed Nad Kanałem", 20.04.2018, Kino Amok, Gliwice

powrót do listy aktualności

Nawigacja