Bytom dla QNI

6 września 2015
Znów angażujemy się w pomoc. Tym razem pomagamy w organizacji koncertu charytatywnego na rzecz leczenia Andrzeja "Qni" Grzeli, lidera zespołu piosenki żeglarskiej w Polsce - Ryczących Dwudziestek.

Cała żeglarska Polska stara się jak może by pomóc rodzinie Andrzeja w tych ciężkich chwilach. Fundacja Hals wraz z zespołem Ryczące Dwudziestki założyła specjalny Komitet, którego członkowie, do specjalnych puszek, zbierają datki na koncertach. Jest też konto, na które można wpłacać pieniądze:
Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki HALS, ul. Straszewskiego 27, 31-113 Kraków,
nr konta: PKO BP SA 71 1020 2906 0000 1902 0114 5689 (w tytule wpłaty: Pomoc dla Qni).

Fundacja Hals wraz z zespołem RO20 organizuje też koncerty. Jeden z nich odbędzie się w Bytomiu, siedzibie naszej Fundacji, 19 września, w Bytomskim Centrum Kultury. Wystąpią na nim charytatywnie wszyscy wykonawcy sceny żeglarskiej z Bytomia lub z tym miastem związani: Brasy, Szkocka Trupa, Happy Crew, Sąsiedzi, Ryczące Dwudziestki, Mechanicy Shanty - to czołówka polskiej sceny folku morskiego.

Jesteśmy jednym z partnerów tego wydarzenia. Wspieramy organizację oraz akcję promocyjną. Promujemy też koncert w naszych mediach - Folk24.pl i Szanty24.pl.

Zapraszamy, pomóżmy Andrzejowi
„Bytom dla Qni”, 19.09.2015, BCK, Bytom

powrót do listy aktualności

Nawigacja