Koncert z nagraniem do płyty "live"

12 września 2022
Ruszają prace nad wydaniem przez Fundację Folk24 kolejnego winyla. Po zespole Sąsiedzi, także grupa Mizia&Mizia Blues Band planuje wydać swój czarny krążek. Materiał będzie nagrywany podczas koncertu.
W najbliższy piątek, 16 września, w klubie Bajka w Obornikach Śląskich wrocławski zespół Mizia & Mizia Blues Band będzie nagrywał materiał na pierwszą w historii zespołu płytę winylową (sic!). Będziemy jej wydawcą.
Zapowiadaliśmy to tutaj: „Będzie nowy winyl
Jak wiecie dokładnie rok temu ukazała się płyta CD zespołu zatytułowana „Dzień na minus, dzień na blues”, której nasza Fundacja jest wydawcą i już wtedy namawialiśmy zespół do wydania swojej muzyki na winylu. Cieszymy się, że dzięki wsparciu mecenasów – m.in. DBs-a vel Czeskiego, będziemy mogli wspólnie z zespołem to marzenie zrealizować.
Jako wydawca tego czarnego krążka, pomożemy w sprawach organizacyjnych i promocyjnych oraz w dystrybucji i rozliczeniach.
Mamy nadzieję, że uda się płytę wydać jeszcze w tym roku, a na razie zapraszamy do Obornik Śląskich, 16.09.2022 r., na godzinę 20:00, do klubu Bajka, by razem z nami świętować Polski Dzień Bluesa. Do zobaczenia!

powrót do listy aktualności

Nawigacja