Przed Nad Kanałem

17 lutego 2014
Rok temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy koncert, który był podziękowaniem dla naszych wolontariuszy, partnerów, sponsorów za pomoc przy organizacji Festiwalu Morza Nad Kanałem.

Nazwaliśmy ten koncert "Przed Nad Kanałem", gdyż związany był z festiwalem, choć odbył się nie w Gliwicach, tylko w Katowicach, i na długo przed kolejną edycją. Postanowiliśmy, że będzie on formą podziękowania dla tych, którzy nas w organizacji minionej, trzeciej edycji "Nad Kanałem" wsparli i jednocześnie będzie promował kolejną edycję. Pierwszy koncert odbył się w kinie Rialto, 6 kwietnia, a wystąpili wówczas Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Sala pękała w szwach, a klimat był niepowtarzalny.

Po tym koncercie zrodziły się dwa pomysły. Pierwszy by Andrzej z Dominiką pojawili się na IV Festiwalu Morza "Nad Kanałem". Stało się. Drugi - by koncerty "Przed Nad Kanałem" stały się regułą. Tak będzie!

W tym roku "Przed Nad Kanałem" znów się odbędzie. Tym razem w Gliwicach, w CKS "Mrowisko" 30 marca, a gwiazdami wieczoru będą - obok gospodarzy "Nad Kanałem" - Sąsiadów, grupy: Beltaine - muzyka celtycka oraz Glendalough - taniec irlandzki. Będzie więc bardzo folkowo.

Szczegóły jak zwykle na naszych portalach Folk24.pl i Szanty24.pl, a bilety w Mrowisku i naszym sklepie www.Folk24.pl/sklep

Partnerami w tym projekcie są: Stowarzyszenie GTW, BDP-AL Yachting sp. z o.o., BeltArt, Invini

powrót do listy aktualności

Nawigacja