Razem z C. K. Agora

14 czerwca 2023
Szukając miejsca we Wrocławiu do zorganizowania koncertu celebrującego wydanie drugiego winyla w naszej historii wydawniczej, trafiliśmy na osiedle Osobowice, do Centrum Kultury Agora. Jest ciekawie.

Jak już pisaliśmy prace na przygotowaniem do wydania drugiego w naszej wydawniczej historii czarnego krążka dla zespołu Mizia & Mizia Blues Band dobiegły końca. Płyta już się produkuje, a my rozpoczęliśmy drugi etap projektu – przygotowania do koncertu premierowego.

 

Czytaj: „Koncert z Bajki” już prawie gotów

 

Szukając sali na organizację tego wydarzenia trafiliśmy do Centrum Kultury Agora na wrocławskim osiedlu Osobowice. Miejsce od razu nam się spodobało. Nowoczesny budynek, z dwoma salami – teatralną na ok. 100 osób i widowiskową na 250 miejsc – studiem nagraniowym, dużymi przestrzeniami wewnątrz i na zewnątrz (parking naprawdę pomieści wszystkich zmotoryzowanych gości) to było to.

Obie strony zgodziły się na współpracę przy organizacji koncertu i tak oto możemy już dziś zaprosić Was na premierę podwójnego koncertowego albumu pt. „Koncert z Bajki” bluesowej formacji Mizia & Mizia Blues Band, która odbędzie się 16 września, w ramach obchodów Polskiego Dnia Bluesa, w Centrum Kultury „Agora” we Wrocławiu, przy ulicy Serbskiej 5a.

Szczegóły wkrótce.

powrót do listy aktualności

Nawigacja