Siła przyjaźni

26 marca 2013
W naszym obszarze działalności jest także wspieranie ludzi folku znajdujących się w potrzebie, zarówno poprzez organizowanie finansowania jak i zbiórek publicznych, z których środki przekazujemy na pomoc w leczeniu czy innych losowych sytuacjach.

Po raz pierwszy nasza fundacja bierze udział w organizacji koncertu charytatywnego pt. „Siła przyjaźni”. Wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Żeglarstwa i Harcerstwa Wodnego Horyzont ze Stalowej Woli oraz grupą wolontariuszy podjęliśmy się organizacji koncertu, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla żeglarki chorującej na żółtaczkę typu B. Choroba okazała się bardzo inwazyjna i zanim nastąpi leczenie trzeba zdobyć spore środki na zakup leków, które mogą pomóc zahamować rozwój choroby.

W imieniu organizatorów i zwłaszcza żeglarki ze Stalowej Woli serdecznie zapraszamy do wspólnego szantowania w szczytnym celu. Koncert grup Mechanicy Shanty, Flash Creep oraz Pod Wiatr odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 17.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli. Bilety-cegiełki w cenie 29 zł dostępne będą w dniu koncertu.

powrót do listy aktualności

Nawigacja