W maju kolejny Magazyn

29 marca 2018
Trwają końcowe prace nad wydaniem kolejnego Magazynu FOLK24. Numer 9 w historii ukaże się po sporej przerwie, ale cieszymy się, że znów znaleźli się dzielni sponsorzy, dzięki którym uda się sfinansować wydanie.

Pierwszy w tym roku numer Magazynu FOLK24 (wiosenny) pojawi się w maju, a poświęcony będzie m.in. wydawnictwom płytowym 2017 roku. Będą też recenzje tych, którym patronujemy w tym roku, a które już się ukazały. Na 48 kolorowych stronach jak zawsze znajdziecie też felietony, relacje z wydarzeń oraz sporo ciekawych artykułów ze świata folku, w tym szant, country czy folkmetalu, bo ajk wiecie nie zamykamy się li tylko na folk.

Przypominamy, że Magazyn FOLK24 jest bezpłatny i można go otrzymać zamawiając bezpłatną wysyłkę Pocztą Polską. Wszystkich, którzy chcieliby otrzymywać Magazyn, a jeszcze do nich nie dotarł prosimy o kontakt z fundacją (fundacja@folk24.org).

Kolejne wydanie Magazynu (nr 10, letni)  planowane jest na lipiec. Numer zawierać będzie m.in. wakacyjny przewodnik festiwalowy.

powrót do listy aktualności

Nawigacja