Wspólnie z Usłyszeć Taniec

7 marca 2016
Spektakl taneczno muzyczny "Usłyszeć Taniec" to pomysł najlepszego polskiego tancerza tańca irlandzkiego Mateusza Wójcika, na połączenie w jednym projekcie kilku rodzajów stepowania i prezentacja ich do muzyki na żywo.

Pierwszy spektakl miał miejsce latem 2014 roku. Widownia bardzo dobrze go przyjęła, od tamtej pory "Usłyszeć Taniec" pojawił się już na kilkudziesięciu scenach festiwali tańca, jazzu, domach kultury, na imprezach plenerowych. Pomysł połączenia tańca, a zwłaszcza widowiskowego stepu, wywodzacych się z różnych kultur okazał się strzałem w dziesiątkę, unikalnym w Polsce, a nawet w świecie.

Bardzo nam się ta idea spodobała (nie mówiąc o samym przedstawieniu), bo idealnie wpasowuje się w nasze działania, łączenia różnych światów i prezentowania ich szerokiej publiczności.

Dlatego postanowiliśmy się do tego projektu przyłączyć. Od marca b.r. objęliśmy go naszą opieką medialną, pomagać też będziemy Mateuszowi i zespołowi w sprawach organizacyjnych i wspierać będziemy menedżersko oraz w pozyskiwaniu grantów na różne przedsięwzięcia i rozwój spektaklu.

powrót do listy aktualności

Nawigacja